2/5/20 7:12 PM

Dłuższe treningi - nowy plan treningów od 18.05.2020r

Dłuższe treningi - nowy plan treningów od 18.05.2020r

plany zajęć, składy 14 osobowych grup

Wg rządowych informacji wyjazdy na obozy i kolonie oraz uczestnictwo będą możliwe. Nasza oferta obozowo - półkolonijna jest cały czas aktualna: 

Szczecinek 2-13.08.2020r więcej info kliknij tu

Ryn 24-28.08.2020r więcej info kliknij tu

Pólkolonie SP ul. Gdyńska , turnus I 29.06-3.07, turnus II 6-10.07, turnus III 13-17.07, Turnus 17-21.08

 

Z dniem 18.05.2020r zgodnie z rozporządzeniem Rządu zwiększamy liczbę zawodników na treningu oraz wydłużamy czas treningu. Podajemy niżej nowy plan zajęć i składy 14 osobowych grup treningowych rekreacyjnych, póki co udaje nam się je organizować o podobnych godzinach, terminach i w tych samych miejscach jak dotychczas miało to miejsce. Zawodnicy grup zaawansowanaych będą informowani za pośrednictwem druzynowych grup FB, a zawodnicy rekreacyjni na naki.pl. Obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem zajęć (patrz niżej). Jedną z najwazniejszych spraw pod względem organizacyjnym jest fakt, że w zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy wpisani na konkretne listy treningowe - 14 zawodników w grupie (patrz niżej). Zajęcia treningowe organizujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.  Zawodnicy, któzy chą jeszcze dołączyć do treningu prosimy taka chęć zgłosić na nr tel. 604 532 547 lub na naki@naki.pl. 

 

Plan i składy grupa A, B i E (trenujący dotychczas pn i śr) kliknij tu

Plan i składy grupy C, D (trenujący dotychczas wt i czw) i G kliknij tu 

Plan i składy grup H i I (najmłodsi Nakusie) kliknij tu - środa g.16.00 SP 30 orlik, pt g.17.00 (gr H) i 17.40 (grI,J) orlik ul. Bałtycka "Elektronik"

 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach:

1/ zajęcia prowadzone będą jednocześnie  w dwóch grupach 6 osobowych na dwóch boiskach: tartanowe (płaskie obuwie) i sztuczna trawa. W treningu mogą brać udział zawodnicy wyłącznie wpisani na listach treningowych. Rodzice zawodnika nie wpisanego na listę treningową powinni przed przyjściem na zajęcia skontaktować się z trenerem Andrzejem Nakielskim tel. 604 532 547.

2/ Na trening przychodzimy ok. 5-10 min przed zajęciami , nie wcześniej i zachowujemy bezpieczne odległości.

3/ Zawodnicy na zajęcia będą wchodzić oznaczonym wejściem, a  wychodzić również oznaczonym wyjściem, po treningu  powinni udać się bezpośrednio do domu.

4/ Zajęcia do odwołania trwać będą 45 min., w przypadku dalszego „odmrażania sportu” czas zajęć będzie wydłużany.

 5/ W czasie treningu rodzice nie mogą przebywać na  boisku i proszeni  są, żeby w oczekiwaniu na koniec zajęć przebywając poza boiskiem zachowali bezpieczne odległości między sobą, nie grupując się. W czasie zajęć zawodnik jest pod opieką trenera, rodzic ma prawo się oddalić. Zawodnik do lat 13 roku życia przyprowadzany i odprowadzany jest pod opieką rodzica.

6/ Przed i po zajęciach należy dezynfekować ręce własnym płynem dezynfekującym, płyn będzie również dostępny na boisku.

7/ Przed i po zajęciach nie będzie dostępna szatnia, zawodnik na zajęcia musi przyjechać już przebrany w strój sportowy oraz posiadać własną piłkę.

8/Zajęcia będą przeprowadzane bez względu na pogodę na powietrzu, w razie przewidywanej nieobecności  zawodnika na danym treningu rodzic piłkarza ma obowiązek poinformować  wcześniej o tym trenera. W razie rezygnacji z uczestnictwa zawodnika w  zajęciach rodzic ma obowiązek powiadomienia trenera Andrzeja Nakielskiego o w/w decyzji najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca.

9/ Miejsce, termin i godziny zajęć są ważne do odwołania i z  przyczyn niezależnych od klubu mogą ulec zmianie. O ewentualnych  zmianach będziemy informować sms-em. W związku z tym w przypadku zmiany nr tel. rodzica prosimy o informację uaktualniającą.

10/ W zajęciach mogą  brać udział zawodnicy zdrowi nie objęci kwarantanną.

11/ Wszelkie inne informacje można otrzymać u trenera Andrzeja Nakielskiego tel. 604 532 547 , naki@naki.pl