5/4/14 12:43 AM

Harmonogram meczy

Harmonogram meczy

DBK WARMIA MAZURY CUP - ELIMINACJE 6.04.2014r

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem meczy Eliminacyjnego Turnieju DBK WARMIA MAZURY CUP , który odbedzie się w dniu 6.04.2014roku na boisku SP 18 przy ul. Zytniej w Olsztynie (os. Dajtki - przy wjeżdzie do Olsztyna od Gdańska)

Harmonogram grupy A - boisko A

Mecz 1 9:00 NAKI I KP SZCZYTNO
Mecz 3 9:18 TALENT  DON BOSCO
Mecz 5 9:36 GOL MŁAWIANKA
Mecz 7 9:54 TALENT  KP SZCZYTNO
Mecz 9 10:12  WAF  NAKI I
  10.30 Uroczyste otwarcie Turnieju
Mecz 11 10:40 DON BOSCO GOL
Mecz 13 10:58  WAF  TALENT 
Mecz 15 11:16 GOL KP SZCZYTNO
Mecz 17 11:34 NAKI I TALENT 
Mecz 19 11:52 MŁAWIANKA KP SZCZYTNO
Mecz 21 12:20  WAF  GOL
Mecz 23 12:38 DON BOSCO MŁAWIANKA
Mecz25               12:56   GOL NAKI I
Mecz 27 13:14  WAF  MŁAWIANKA
Mecz 29 13:32 DON BOSCO KP SZCZYTNO
Mecz 31 14:00 TALENT               GOL                          
Mecz 33 14:18 NAKI I MŁAWIANKA
Mecz 35 14:36  WAF  KP SZCZYTNO
Mecz 37 14:54 NAKI I DON BOSCO
Mecz 39 15:12 MŁAWIANKA                      TALENT                            
Mecz 41 15:30  WAF  DON BOSCO
koniec 15:48    

 

Harmonogram grupy B - boisko B

Mecz2                9:00      STOMIL Naki II                                 
Mecz 4 9:18 BUKS HURAGAN
Mecz 6 9:36 OLIMPIA  RONA
Mecz 8 9:54 BUKS Naki II
Mecz 10 10:12 Błyskawica STOMIL
  10.30 Uroczyste otwarcie Turnieju
Mecz 12 10:40 HURAGAN OLIMPIA 
Mecz 14 10:58 Błyskawica BUKS
Mecz 16 11:16 OLIMPIA  Naki II
Mecz 18 11:34 STOMIL BUKS
Mecz 20 11:52 RONA Naki II
Mecz 22 12:20 Błyskawica OLIMPIA 
Mecz 24 12:38 HURAGAN RONA
Mecz 26 12:56 OLIMPIA  STOMIL
Mecz 28 13:14 Błyskawica RONA
Mecz 30 13:32 HURAGAN Naki II
Mecz 32 14:00 BUKS OLIMPIA 
Mecz 34 14:18 STOMIL RONA
Mecz 36 14:36 Błyskawica Naki II
Mecz 38 14:54 STOMIL HURAGAN
Mecz 40 15:12 RONA BUKS
Mecz 42 15:30 Błyskawica HURAGAN

Faza finałowa

Mecz43               16:00 BoiskoA                 A7   : B7
Mecz 44 16:00 Boisko B A6   B6
Mecz 45 16:19 Boisko A A1 : B2
Mecz 46 16:19 Boisko B A2 : B1
Mecz 47 16:38 Boisko A A5 : B5
Mecz 48 16:38 Boisko B A4 : B4
Mecz 49 16:57 Boisko A A3 : B3
Mecz 50 16:57 Boisko B P1(L1) : P2(L2)
Mecz 51 17:16 Boisko A W1 : W2