Relacja:

Drużyna z Jezioran nie oddała nawet jednego celnego strzału na bramkę, której strzegł Grzegorz Jatkiewicz. UKS Naki I Olsztyn natomiast miał co najmniej 15 sytuacji stuprocentowych, z czego wykorzystał pięć. Już w 5 minucie na liste strzelców wpisał się Igor Mazurek po pięknej asyście Damiana Tańskiego. Damian otrzymał piłkę na 16 metrze, zastawił się i prostopadłym podaniem wypuścił Igora Mazurka, a ten w sytuacji sam na sam  nie dał szans dla bramkarza Jezioran. Druga bramka wpadła po pięknej dwójkowej akcji napastników Tański – Skarbek, w której asyste zaliczył Michał Skarbek a do pustej bramki piłkę kieruje Damian Tański. Mimo kilku świetnych okazji w pierwszej połowie kibice w Jezioranach więcej bramek nie zobaczyli. W drugiej połowie nasza ekipa  długo wchodziła w mecz. Dopiero w 63 minucie po strzale Olafa Witkowskiego z 20 metra piłkę przecina Paweł Kapusta i zewnętrzną częścią buta przenosi piłkę na bramkarzem. 7 minut później znów Paweł Kapusta podwyższa na 4:0 po asyście Michała Skarbka. Sędzia doliczył dwie minuty do tego spotkania i w pierwszej z nich po dokładnym dośrodkwaniu z prawej strony przez Adriana Radzio pięknym wolejem popisuje się Michał Skarbek. Naki I wygrywa to spotanie 5:0 i wywozi 3 punkty z boiska byłego lidera grupy 3 trampkarza młodszego, zajmując jego miejsce w tabeli. Relacja!!!

Zapowiedź:

Po wysokiej wygranej z MKS Polonia Lidzbark Warmiński (13:0) podopieczni trenerów M.Goławskiego i D.Sułkowskiego Naki I Olsztyn udadzą się do Jezioran, aby rozegrać tam III kolejkę o mistrzostwo w grupie 3 Trampkarza Młodszego.Drużyna z Jezioran zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie 3 z kompletem punktów. W pierwszej kolejce wygrała na własnym boisku z ekipą DKS-u Dobre Miasto 4:3, a tydzień poźniej rozbiła na wyjeździe GLKS Jonkowo 0:5. Nasz zespół jak narazie rozegrał tylko jedno spotkanie z MKS Polonia Lidzbark Warmiński(13:0), a w pierwszej kolejce pauzował. W meczu nie zagrają na pewno Dawid Janczewski oraz Arkadiusz Łosko, którzy są kontuzjowani. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wyjazdowy mecz do Jezioran, aby dopingiem poprowadzić nasz zespół do zwycięstwa! Godzina zbiórki oraz skład zostanie podany na piątkowym treningu.