Choć zabrakło zespołów z Białegostoku, to poziom sportowy nadal pozostawał na wysokim poziomie. Nasze zespoły przeszły jak burza mecze grupowe, zajmując pierwsze miejsca! Kluczowymi meczami były pojedynki Naki II z późniejszym wygranym Roną I Ełk (2:0), a także Naki I z Sdiusszor-5 Kaliningrad (2:2).

KOMPLET WYNIKÓW ->>>> KLIKNIJ TUTAJ!!!

Dzięki dwóm pierwszym miejscom w swoich grupach, nasze zespoły nie zagrały przeciwko sobie w półfinale. Lecz to rozwiązanie tym razem nie skończyło się sukcesem. Zespół Naki II był niezwykle blisko remisu z zespołem z Rosji i rzutów karnych, jedyna bramka meczu padła 1 minutę przed końcem meczu (0:1). Natomiast zespół Naki I rozpoczął półfinał fatalnie z Roną Ełk, tracąc 2 bramki w 3 minuty. Potem było znacznie lepiej, lecz zabrakło czasu na końcowy sukces (1:2). W meczu o 3 miejsce swoje większe doświadczenie pokazał zespół Naki I (2:1). W finale o włos lepszym zespołem okazał się zespół Rony Ełk pokonując 2:1 Sdiusszor-5 Kaliningrad.

Królem strzelców turnieju został Kacper Zielski (11 bramek). Najlepszym zawodnikiem zespołu Naki I został uznany Kuba Chojnowski, natomiast w Naki II to Grzegorz Zdrada. Warto odnotować udany debiut i kilka bramek najmłodszego zawodnika turnieju, Kacpra Chojnowskiego (r. 2004).