9/9/13 10:12 PM, autor: Trener K.Kacperski

IV MIEJSCE NAKI 2002 W RONA CUP.

IV MIEJSCE NAKI 2002 W RONA CUP.

Bardzo wysoki poziom i duże emocje. Tym razem bez happy-endu...

Turniej w Ełku jak zwykle zorganizowany na najwyższym poziomie. Naki - obrońca tytułu, tym razem miał utrudnione zadanie. Obsada zawodów w tym roku wyjątkowo mocna, a zespół nie zagrał w najmocniejszym składzie.

W czterech meczach grupowych nie było na nas sposobu, aby strzelić nam choć  jedną bramkę. Dzięki czemu zdecydowana wygrana w grupie! W półfinale spotkaliśmy się z Talentem Białystok, mimo przewagi przeciwnika mieliśmy również szanse na zdobycie bramek. W naszej bramce bardzo dobra postawa Konrada Gotowskiego. Wynik 0:0 i karne. Lecz tu jedynie Dawid Szul zdobył bramkę i przegrana 1:3. W meczu o 3 miejsce z faworytem turnieju Widok Skierniewice, zagraliśmy bardzo dobry mecz. Widok - znany z technicznej i widowiskowej gry zagrał na swoim wysokim poziomie. Lecz nasz zespół także pokazał, że potrafi wymienić wiele podań, długo utrzymując się przy piłce. Bramkę straciliśmy z rzutu wolnego, mieliśmy jeszcze szanse na remis, lecz m.in. Szulik nie strzelił karnego. Mistrzem został zespół Znicza Pruszków.

Najlepszym bramkarzem turnieju został: Konrad Gotowski
Najlepszym zawodnikiem Naki Olsztyn został: Hubert Mazurek

KADRA:
Konrad Gotowski, Oskar Sawko - Filip Dymerski, Grzesiek Zdrada, Jaś Wojciechowski, Kuba Chojnowski, Łukasz Rytelewski, Hubert Mazurek, Szymon Nakielski, Michał Korostyński, Kacper Zielski, Kamil Augustyniak, Dominik Sowul, Dawid Szul. Trener Kuba Kacperski.

WYNIKI:
Naki - Znicz Pruszków 0:0
Naki - Korona Ostrołęka 1:0 (Kacper Zielski)
Naki - Kadra Podlasia 0:0
Naki - Żargilis Wilno 1:0 (Szymon Nakielski)
Naki - Talent Białystok 0:0 k. 1:3
Naki - Widok Skierniewice 0:1