Do bardzo ważnego meczu dojdzie w Ełku, gdzie tamtejszy zespół Rony 03 podejmie Naki Olsztyn. Obie ekipy to zespoły o podobnych umiejętnościach piłkarskich.

Rona w ostatniej kolejne poradziła sobie z wiceliderem tabeli Redą Szczytno na ich boisku 3-1. Mecz był bardzo ciekawy i w pierwszej połowie zespół gospodarzy miał więcej sytuacji podbramkowych, lecz w końcówce pierwszej połowy niewielką przewagę uzyskał zespół z Ełku. Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie a znaczną przewagę miała drużyna z Ełku, chwilami spychając gospodarzy do zmasowanej obrony. Zespół ze Szczytna odgryzał się próbami zagrań dalekich podań na osamotnionych napastników, co nie dawało żadnych efektów.

Drużyna Naki Olsztyn w ostatniej kolejce grała na wyjeździe z Mamrami Giżycko i zanotowała kolejną wygraną w stosunku 2-0, po bramkach Przemysława Rybkiewicza i Konrada Jurańca. Mecz miał wyrównany przebieg z niewielką przewagą w drugiej połowie naszej drużyny, czego efektem były strzelone bramki. Zespół z Olsztyna po raz pierwszy rozegrał mecz na naturalnej murawie, co było widać w grze.

Najbliższy mecz dla obu zespołów będzie dużym wyzwaniem a wygra zespół, który popełni mniej błędów.