Obie drużyny walczą o zwycięstwo w gr. 1 rozgrywek ligi wojewódzkiej trampkarza.
Reda Szczytno, aby liczyć się w walce o prymat w naszej grupie musiała wygrać z Naki Olsztyn, natomiast lider chciał udowodnić, iż przegrana w Szczytnie była dziełem przypadku i słabszej dyspozycji naszej drużyny.

Zgodnie z zapowiedzią mecz był zacięty a obie drużyny za wszelką cenę chciały zwyciężyć. Od pierwszych minut spotkania to właśnie gospodarze mieli więcej z gry, co udowodnili 18 minucie. Wspaniałą  akcją popisał się nasz środkowy obrońca Tomek Panek, który przejął piłkę w linii obrony minął czterech rywali dograł do Przemka Rybkiewicza, ten odegrał mu z pierwszej piłki. Po zagraniu Ryby, Tomek znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go jednym zwodem i umieścił piłkę w bramce, czym otworzy wynik spotkania.

Do końca pierwszej połowy nadal lekką przewagę posiadali gospodarze, lecz i zawodnicy ze Szczytna mieli swoje okazje do strzelenia bramki, jednak na posterunku był tego dnia dobrze dysponowany nasz bramkarz Kacper Żukian.

Druga połowa wyglądała do 10 minuty podobnie jak pierwsza, po czym nasz zespół oddał inicjatywę rywalom, co mogło źle się skończyć. Nadal super zawody rozgrywał nasz bramkarz przy udziale naszych obrońców. Po około 10 minutach znowu do głosu doszli zawodnicy Naki Olsztyn. Trener Sułkowski w 50 minucie dokonał pierwszej zmiany na boisko wszedł Igor Mazurek zmieniając Bartosza Rosiak. Kolejne akcje pod bramką Redy mogły dać nam wyższe prowadzenie, lecz na drodze do strzelenia stawał bramkarz Redy. W 65 minucie już nikt nie był wstanie przerwać idealnego zagrania Michała Szłykowicza do Przemka Rybkiewicza, po czym ten drugi ustala wynik spotkania na 2-0. W 65 minucie za Sebastiana Symonowicza na boisku zameldował się Michał Malinowski.

Obie drużyny zagrały super zawody, w drużynie gości na słowa uznania za walkę zasłużył Kacper Kasprzycki, Natomiast trener Naki wyróżnił gwiazdkami dwóch zawodników w tym spotkaniu, strzelca pierwszej bramki – Tomek Panek oraz bramkarza naszej drużyny – Kacper Żukian.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na swoim boisku z DKS Dobre Miasto w dniu 18.05.2013 r. o godz. 11.30.