4/2/17 6:20 PM

Konkurs z nagrodami na dobre oceny i zachowanie w szkole i przedszkolu

Konkurs z nagrodami na dobre oceny i zachowanie w szkole i przedszkolu

Grupy Rekreacyjne NAKI

 

Tradycyjnie po I semestrze sprawdzamy końcowe oceny za naukę i zachowanie w szkole i  w przedszkolu. Tłumaczyć raczej  dużo nie trzeba, jeśli ktoś nie daje sobie rady w szkole to prawdopodobnie będzie tak samo  na boisku, także jest to jeden z ważnych sprawdzianów dla naszych młodych piłkarzy odnośnie przydatności do drużyny piłkarskiej. Zawodnicy, którzy będą mieli dobre i bardzo oceny oraz zachowanie wezmą udział w losowaniu nagród. Wiele z nich będzie bardzo atrakcyjnych. Karty ocen pobieramy z naki.pl (patrz niżej), prosimy o wypełnienie nauczyciela, a rodzica o podpis i jak najszybciej przynosimy i oddajemy wypełnioną kartę trenerowi prowadzącemu zajęcia. W zamian za kartę ocen może być kopia wyciągu z librusa. Przypominamy, że konkurs dotyczy ocen końcowych za I semsetr. W konkursie biorą udział również Nakusie, czyli nasi najmłodsi piłkarze. Konkurs nie dotyczy piłkarzy z grup zaawansowanych NAKI, gdyż są już doświadczonymi graczami i dobra postawa w szkole zdecydowanie należy już do ich stałych obowiązków. Pobierz kartę ocen za I semestr kliknij tu.

   Konkurs nie dotyczy zawodników z grup zaawansowanych, gdyż dobre oceny i zachowanie należy już do ich normalnych  obowiązków.

 

Obozowe Zebrania Informacyjne - Podczas zebrań będzie można uzyskać więcej szczegółowych informacji odnośnie wyjazdu na letnie obozy NAKI. Zebrania odbędą się w  SP 6 przy ul. Gdyńskiej (os. mazurskie) w następujących terminach:

7.03.2017r (wtorek) godz. 17.15 i 18.45

8.03.2017r (środa) godz. 17.45 i 19.00

Warunkiem zapisania się na obóz jest wpłata zaliczki w wysokości 290 zł. Wpłat dokonujemy na konto klubu (naki.pl zakładka kontakt) lub u trenerów prowadzących zajęcia.

Terminy obozów:

Szczecinek/Niemcy  1-10.08.2017r więcej info kliknij tu

Ostrów Pieckowski  25-19.08.2017r