9/4/15 3:02 PM, autor: D. Sułkowski

Kwalifikacje do turnieju Naki CUP U13

Kwalifikacje do turnieju Naki CUP U13

W sobotę 11.04.2015 na boisku przy ul.Żytniej w Olsztynie rusza turniej kwalifikacyjny dla chłopców rocznika 2002.

 

Podział na grupy i minutowa rozpiska turnieju kwalifikacyjnego przedstawiamy poniżej.
W sobotę rozpoczynamy od godz. 9.00 walkę o jedno miejsce premiowane awansem do turnieju głównego kwalifikacje. W imprezie wystartuje 14 zespołów głównie z województwa warmińsko-mazurskiego, po jednej z pomorskiego i podlaskiego. 
Serdecznie zapraszamy na największą sportową imprezę dla dzieci w regionie.

GRUPA A 

Mecz 1 9:00 A2 : A7 OKS 1945 Olsztyn Warmia Olsztyn
Mecz 3 9:16 A3 : A6 GKS Wikielec Naki I Olsztyn
Mecz 5 9:32 A4 : A5 Korona HiD Ostrołęka Legia-Bart Bartoszyce
Mecz 7 9:48 A3
A7 GKS Wikielec Warmia Olsztyn
Mecz 9 10:04 A1 : A2 Sztorm Mosty OKS 1945 Olsztyn

10:20 przerwa techniczna
Mecz 11 10:22 A6 : A4 Naki I Olsztyn Korona HiD Ostrołęka
Mecz 13 10:38 A1 : A3 Sztorm Mosty GKS Wikielec
Mecz 15 10:54 A4
A7 Korona HiD Ostrołęka Warmia Olsztyn
Mecz 17 11:10 A2 : A3 OKS 1945 Olsztyn GKS Wikielec
Mecz 19 11:26 A5
A7 Legia-Bart Bartoszyce Warmia Olsztyn

11:42 przerwa techniczna
Mecz 21 11:44 A1 : A4 Sztorm Mosty Korona HiD Ostrołęka
Mecz 23 12:00 A6 : A5 Naki I Olsztyn Legia-Bart Bartoszyce
Mecz 25 12:16 A4 : A2 Korona HiD Ostrołęka OKS 1945 Olsztyn
Mecz 27 12:32 A1 : A5 Sztorm Mosty Legia-Bart Bartoszyce
Mecz 29 12:48 A6
A7 Naki I Olsztyn Warmia Olsztyn
Mecz 31 13:04 A3 : A4 GKS Wikielec Korona HiD Ostrołęka
Mecz 33 13:20 A2 : A5 OKS 1945 Olsztyn Legia-Bart Bartoszyce
Mecz 35 13:36 A1
A7 Sztorm Mosty Warmia Olsztyn
Mecz 37 13:52 A2 : A6 OKS 1945 Olsztyn Naki I Olsztyn
Mecz 39 14:08 A5 : A3 Legia-Bart Bartoszyce GKS Wikielec
Mecz 41 14:24 A1 : A6 Sztorm Mosty Naki I Olsztyn

GRUPA B

Mecz 2 9:00 B2 : B7 Naki II Olsztyn GLKS Stawiguda
Mecz 4 9:16 B3 : B6 Hetman Baranowo OKS Stomil Olsztyn
Mecz 6 9:32 B4 : B5 Talent II Białystok Naki III Olsztyn
Mecz 8 9:48 B3
B7 Hetman Baranowo GLKS Stawiguda
Mecz 10 10:04 B1 : B2 Concordia Elbląg Naki II Olsztyn

10:20 przerwa techniczna
Mecz 12 10:22 B6 : B4 OKS Stomil Olsztyn Talent II Białystok
Mecz 14 10:38 B1 : B3 Concordia Elbląg Hetman Baranowo
Mecz 16 10:54 B4
B7 Talent II Białystok GLKS Stawiguda
Mecz 18 11:10 B2 : B3 Naki II Olsztyn Hetman Baranowo
Mecz 20 11:26 B5
B7 Naki III Olsztyn GLKS Stawiguda

11:42 przerwa techniczna
Mecz 22 11:44 B1 : B4 Concordia Elbląg Talent II Białystok
Mecz 24 12:00 B6 : B5 OKS Stomil Olsztyn Naki III Olsztyn
Mecz 26 12:16 B4 : B2 Talent II Białystok Naki II Olsztyn
Mecz 28 12:32 B1 : B5 Concordia Elbląg Naki III Olsztyn
Mecz 30 12:48 B6
B7 OKS Stomil Olsztyn GLKS Stawiguda
Mecz 32 13:04 B3 : B4 Hetman Baranowo Talent II Białystok
Mecz 34 13:20 B2 : B5 Naki II Olsztyn Naki III Olsztyn
Mecz 36 13:36 B1
B7 Concordia Elbląg GLKS Stawiguda
Mecz 38 13:52 B2 : B6 Naki II Olsztyn OKS Stomil Olsztyn
Mecz 40 14:08 B5 : B3 Naki III Olsztyn Hetman Baranowo
Mecz 42 14:24 B1 : B6 Concordia Elbląg OKS Stomil Olsztyn

Mecze grupowe będą rozgrywane na dwóch boiskach równocześnie. Jednocześnie będzie możliwe śledzenie naszych wyników live na linku nakicup.pl, tam też już są rozpiski i informacje o naszym turnieju.
Zapraszamy na nasze strony jak i na boisko przy ul. Żytniej.