Dzisiaj tj 27.08.2011r w Nowym Dworze Gdańskim reprezentacja NAKI 01 przebywająca na obozie w Jantarze zmierzyła się ze swoimi rówieśnikami z Legii Warszawa. Zawodnicy NAKI po wczorajszej potyczce byłi trochę już zmęczeni. Mecz bardzo zacięty i wyrównany. Początek do meczu należał do NAKI, pierwszą bramkę strzelił dla nas strzelił Jakub Bałdyga, który w końcu wraca do swojej dawnej dyspozycji. W kolejnych pięciu minutach mielismy dwie kolejne 100% sytuacje do strzelenia bramek, ale za pierwwszym razem uderzenie Bałdysia obronił bramkarz Legii, a następnie trochę spóźnił się z zamknięciem akcji Ignacy Zawirowski. Do przerwy wygrywaliśmy 1-0.W II połowie Legia rusztła do przodu i osiągnęła minimalną przewagę, w końcu po pieknej akcji Legia wyrównała, a po chwili strzeliła drugiego gola i objęła prowadzenie. Odpowiedź NAKI była błyskawiczna z daleka mocno strzelił Bałdyś i wyrównaliśmy. Pod koniec meczu było wiele emocji i bramek. Na  dwie minuty przed końcem Legia po błędzie obrony objęła prowadzenie, ale po chwili jeden z obrońców Adrian Kuniec po wrzutce Bałdysia ładnie strzelił na 3-3. Końcówka nalezała do Legii, która mocno nas przycisnęła, sędzia doliczył aż 3 min i bramka dla Legii wisiała w powietrzu, ale w ostatniej dosłownie sekundzie Bałdyś po indywidualnej akcji ustalił wynik na 4-3 dla NAKI. Sukces to duży bo trzeba przyznać, że Legia byłalepszym zespołem, ale nasi zawodnicy w gorącym upale powalczyli, że miło było patrzeć. Słowa uznania należą się dla wszystkich, szczególnie dla Pawła Romańczuka i Ignacego Zawirowskiego,którzy grali dopiero swój drugi mecz w I zespole NAKI. Skład NAKI: Skwarko Jakub, Nakielski Szymon, Szawerdak Artur, Gotowski Konrad, Trznadel Wojtek, Zawirowski Ignacy, Paweł Romańczuk, Sadowy Łukasz, Bałdyga Kuba (3 gole) i Kuniec Adrian (1gol). W przedmeczu rocznika 2001 odbył sie mecz młodszych czyli NAKI 02 zagrało z Legią 02  wygrała Legia 0-1. Nasi zawodnicy bardzo się przestraszyli rywali i nie pokazali pełni swoich możliwości. Mecz był wyrównany z lekką przewaga Legii, w końcówce zagraliśmy już lepiej.Rocznik 2002 zagrał w troche eksperymentalnym składzie z kilkoma nowymi zawodnikami, którzy dostali szansę debiutu w I zespole. Skład NAKI 02: Dymerski Filip, Nakielski Szymon, Olszewski Bartek, Chojnowski Jakub, Szul Dawid, Siudak Miłosz, Bera Kacper, Paszkowski Kacper, Korostyński Michał, Porbacki Krystian. Mecze rozgrywane 2 x 20 minut. Mini galeria zdjęć z meczu z Legią kliknij tu