6/6/17 5:36 PM

LIGA MISTRZÓW NAKI 2017 - Zobacz koszulki turniejowe !

LIGA MISTRZÓW NAKI 2017 - Zobacz koszulki turniejowe !

Zobacz osteteczne składy oraz kapitanów. OBECNOŚĆ NA GALI OBOWIAZKOWA !!!

Dotarły już do nas koszulki meczowe, przykładowe prezentujemy w fotogalerii kliknij tu. Koszulki oczywiście po turnieju powędrują na stałe do zawodników uczestniczących w rozgrywkach. Przypominamy, że turniej odbędzie się 18 czerwca (niedziela – boiska Olsztyńskiej Szkoły Wyższej przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie), a poprzedzony zostanie uroczystą „Ceremonią Losowania” w dniu 13 czerwca  (WTOREK) o godz. 19.00 – Sala Kongresowa w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Kortowo  ul. Dybowskiego 11  – OBECNOŚĆ NA CEREMONII LOSOWANIA – OBOWIĄZKOWA !!!  ZOBACZ film z imprezy z roku 2016 !!!! kliknij tu oraz zdjęcia z Ceremonii Losowania 2016 kliknij tu lub meczy turniejowych kliknij tu

Nasz turniej jest jedyny i wyjątkowy. Chłopcy sami się dobierają w drużyny,  tworzą całe kompletne ekipy lub cześć drużyny, brakujących zawodników zorganizują trenerzy NAKI (czyli można np. pozyskać/zorganizować tylko 1,2 lub 3 zawodników - resztę ekipy zorganizują trenerzy NAKI). Jest okazja żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół ! Drużyna , która bedzie miała w swoim składzie najwięcej zawodników spoza szkółki otrzyma specjalna nagrodę ! (druzyna liczy 10 zawodników).Nazwy drużyn – czyli odpowiedniki nazw klubów uczestniczących w prawdziwej LIDZE MISTRZÓW zostaną rozlosowane  podczas „Ceremonii Losowania”. W trakcie trwania „Ceremonii Losowania” wszyscy poznają swoich przeciwników oraz godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostana w dniu 18 czerwca). Po rozlosowaniu nazw zespołów, każdy uczestnik naszych rozgrywek otrzyma na własność koszulkę z nazwą danego klubu oraz własnym nr na koszulce. Po „Ceremonii Losowania” każdej ekipie wykonane zostanie zdjęcie, które zamieszczone zostanie w specjalnym skarbie kibica Radia "ESKA"

ZOBACZ OSTATECZNE SKŁADY. Jeśli nie ma Ciebie na liście lub są jakieś inne nieścisłości dzwoń tel. 604 53 2547 ALARMOWT TELEFON LIGI MISTRZÓW NAKI

kategoria 2011-12 kliknij tu  plan meczy kliknij tu

kategoria 2010-09 kliknij tu  plan meczy kliknij tu

kategoria 2008-07 kliknij tu  plan meczy kliknij tu

kategoria 2006-05 kliknij tu  plan meczy kliknij tu

Regulamin Turnieju

  1. Turniej przeznaczony jest dla zawodników grup rekreacyjnych NAKI oraz ich kolegów i wszystkich chłopców z Olsztyna i okolic lubiących grać w piłkę. W turnieju nie uczestniczą piłkarze z grup zaawansowanych NAKI. W turnieju nie mogą uczestniczyć zorganizowane drużyny klubowe (pojedyńczy zawodnicy z innych klubów mogą uczestniczyć w turnieju) Ekipa, która w swoim składzie będzie miała najwięcej tzw. „obcokrajowców”, czyli zawodników spoza Szkółki NAKI zostanie nagrodzona specjalna nagrodą !
  2. Kategorie wiekowe:

 - najstarsi: rocznik ,2005,2006

 - starsi: 2007,2008

 - młodsi: rocznik 2009,10

- najmłodsi (przedszkolaki) 2011 i młodsi

     3. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników  (bramkarz +7 zawodników + 2 rezerwowych)

     4.   Drużyny i pojedyńczy zawodnicy zgłaszają się do turnieju drogą internetową mail:naki@naki.pl     (formularz zgłoszenia do pobrania na www.naki.pl  kliknij tu )  lub sms-em u  trenera Andrzeja tel. 604 532 547 lub u trenerów prowadzących zajęcia w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do dnia 26 maja 2017r  Więcej szczegółów można też dowiedzieć się na treningach lub kontaktując się telefonicznie z trenerem Andrzejem (tel. 604 532 547)

      5. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie zgłoszenia (patrz pkt 4) oraz obowiązkowa obecność każdego zawodnika podczas „Ceremonii Losowania” !!! (czas trwania ceremonii ok. 60 min)

      6. Podczas „Ceremonii Losowania” rozlosowane zostaną nazwy drużyn klubowych oraz podane zostaną godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostaną w dniu 18.06.2017 na OSW ul. Bydgoska). Każdy uczestnik turnieju otrzyma na własność koszulkę wylosowanej drużyny klubowej.

    7. Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny oraz oświadczają, że zapoznali się z regulaminem turnieju.

      8. UKS „NAKI” jest głównym organizatorem imprezy i decydentem w sprawach spornych oraz dotyczących naboru uczestników  turnieju. Zastrzega również prawo do zmiany podanych kategorii wiekowych.

9. W Turnieju nie mogą grać zawodnicy grup zaawansowanych NAKI 

 

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO DRUŻYNY kliknij tu.