7.03.2015. Rozegraliśmy drugą kolejkę Ligi Mistrzów, choć tym razem bez Gdańskiej Lechii. Były to pierwsze mecze 11×11 w tak silnym towarzystwie. Wypadliśmy naprawdę nieźle.

Mecz z Arką Gdynia to bardzo dobry początek meczu. Szybko strzelona bramka z dystansu. Zespół Naki miał jeszcze 2-3 dobre sytuacje, lecz niewykorzystane. Natomiast Arka Gdynia w meczu stworzyła sobie 4 dobre sytuacje, a wykorzystała 3. Przebieg meczu ze wskazaniem na nasz zespół, wynik 3:3 (Chojnowski x2, Rytelewski).
Natomiast mecz z Zawiszą Bydgoszcz to dwie różne części gry. Pierwsza połowa duża przewaga i kilka sytuacji bramkowych dla Naki. Wynik do przerwy 1:0. W przerwie nastąpiło 6-7 zmian w składzie Naki i przewaga znacznie wzrosła na korzyść Zawiszy. Do tego dołożyli skuteczność i mecz zakończył się wynikiem 1:3 (Zdrada).
W meczu Arka – Zawisza, wynik 1:4.

Podsumowując, były to naprawdę wartościowe mecze. Zespoły z Gdyni i Bydgoszczy to uznane marki z szeroką wyrównaną kadrą. Do tego zabrali do Olsztyna kilku nowych testowanych, wyróżniających się zawodników ze swoich regionów Polski. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Kuba Chojnowski. Dwie piękne bramki z Arką Gdynia (z 18m i z głowy), a także walka od początku do końca każdego meczu. Wartym odnotowania jest udany debiut w bramce naszego zespołu Kacpra Buty.