Grudziądz ul. Nauczycielska 19

12/17/11 10:45 PM, autor: NAKI 99

NAKI 99 - Turniej "OLIMPIA CUP 99" w Grudziądzu.

OLIMPIA CUP 99
OLIMPIA CUP 99

UKS NAKI Z99 ZAJMUJE NIEOFICJALNE 4 MIEJSCE.

 

OLIMPIA 99 CUP 2011

Na turnieju została wybrana drużyna marzeń, w której znalazł sie nasz zawodnik Dawid Janczewski

  

OSKAR PŁOŃSKI
(Olimpia Grudziądz)

 

 

OSKAR REPKA (c)                                              JAKUB KAMIŃSKI
(Zawisza Bydgoszcz)                                                (Warta Poznań)
 

 

 

NORBERT KORNAGA                           DAWID JANCZEWSKI
(Bałtyk Koszalin)                                         (Naki Olsztyn)

 

JAKUB PAZIEWSKI
(Warta Poznań)

Relacje LIVE!!!

1.MECZ 10:00 - 10:15

naki     vs     warta

SKŁAD WYJŚCIOWY: Aro,Olaf,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

1min - 0:1 Warta strzela bramke

2min 1:1 Dawid Janczewski

5 min wynik bez zmian. Akcja za akcje

7 minuta 1:2 dla Warty

10 minuta wynik bez zmian przewaga Warty.

12 minuta 2:2 Igor Mazurek

12 minuta koniec!!!

WYNIK: 2:2

2.MECZ 11:00 - 11:15

naki     VS     koszalin

SKŁAD WYJŚCIOWY:ARO,SEBA,OLO, MAZI,SKARBEK,DAWID

RELACJA:

ZACZYNAMY!

1 minuta 0:0 Naki atakuje!

2 minuta najwieksze zagrożenia nasz zepół stwarza po rzutach rożnych

5 minuta wynik bez zmian gra się wyrównała

7 minuta dalej 0:0 kilka zmian w składzie Naki

10 minuta dalej 0:0

11 minuta 0:1 dla Koszalina

12 minuta koniec!

WYNIK: 0:1

3.MECZ 12:15 - 12:30

naki     VS     zawisza

SKŁAD WYJŚCIOWY:Aro,Olaf,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

Zaczynamy!

1 minuta 0:0 kilka akcji z obu stron.

4 minuta wynik bez zman.

6 minuta kilka dobrych sytuacji miala Zawisza ale wynik dalej 0:0

9 minuta 0:1 dla Zawiszy.

12 minuta Koniec!!

WYNIK: 0:1

4.MECZ 13:00 - 13:15

naki     VS       olimpia g

SKŁAD WYJŚCIOWY:Aro,Olo,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

Zaczynamy!!

1 minuta 1:0 Sebastian Symonowicz

4 minuta Naki w natarciu Olimpia nie zagroziła naszej bramce jak do tej pory

i słychać gorący dopoing kibiców z Grudziądza, którzy licznie zgromadzili sie na hali

odpalając sztuczne ognie :)

7 minuta wynik bez zmian Naki prowadzi grę.

9 minuta Naki dalej prowadzi na hali wisi mgła od fajerwerków.

11 mina mamy debiut Kacpra Wilka

12 minuta Koniec!!

WYNIK: 1:0

5.MECZ 14:15 - 14:30

 

naki      VS        olimpia E

SKŁAD WYJŚCIOWY: Aro,Olaf,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

Zaczynamy

2 minuta wynik 0:0 chociaż Naki miało już 2 dogodne sytuacje

5 minuta dalej utrzymuje się wynik remisowy.

7 minuta kilka groźnych akcji po dwuch stronach i mamy 1:0 dla Naki strzelcem

Kamil Maślanik.

9 minuta Olimpia próbuje wyrównać ale dobrze gra nasz zespół. W dalszym ciągu 1:0

11 minuta 2:0 Michał Skarbek

12 minuta Minimalnie przestrzela w ostatniej sekundzie Kacper Wilk

Koniec!!

WYNIK: 2:0

6. MECZ 15:45 - 16:00

naki      VS       zawisza

SKŁAD WYJŚCIOWY:Aro,Olaf,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

Zaczynamy!!

2 minuta  wynik 0:0 Igor Mazurek trafia w dogodnej sytuacji w słupek.

4 minuta wyrównana gra i wynik remisowy 0:0

7 minuta wynik bez zmian.

9 minuta dwie groźne akcje Zawiszy w jednej z nich nasz zespół ratuje poprzeczka.

11 minuta co za akcja piłka odbijała sie od każego z zawodników i tylko sama wie jak nie znalazła sie w bramce.

12 minuta 1:0 dla Naki Dwaid Janczewski i koniec!!!

WYNIK: 1:0

7. MECZ 16:30 - 16:45

naki      VS      bałtyk G.

SKŁAD WYJŚCIOWY:Aro,Olo,Seba,Mazi,Skarbek,Dawid

RELACJA:

Zaczynamy!

2 minuta 0:0 do zajęcia nioficjalnego 3 miejsca potrzebna jest nam wygrana z Bałtykiem

4 minuta wynik bez zmian.

9 minuta kilka dobrych akcji z dwuch stron ale zegar nadal wskazuje wynik 0:0.

12 minuta koniec!! 

WYNIK: 0:0

Naki zajmuje nieoficjalnie 4 miejsce!

                                                                                                                   

 FORMUŁA TURNIEJU:

-Turniej Towarzyski!

-Drużyny rozgrywają mecze w systemie każdy z każdym (6 drużyn).

-Nie ma podziału na grupy, nie ma punktów i tabel.

-Wszyscy zawodnicy turnieju zostaną nagrodzeni.

-Dodatkowymi wyróżnieniami będą nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, zawodnika oraz bramkarza turnieju.

ZASADY GRY:

Czas gry: 1x 15min.

Ilość zawodników:

- w drużynie max. 12

- na boisku 1+5

Zmiany hokejowe

UCZESTNICY:

OLIMPIA GRUDZIĄDZ

OLIMPIA ELBLĄG

NAKI OLSZTYN

BAŁTYK KOSZALIN

WARTA POZNAŃ

BAŁTYK GDYNIA

ZAWISZA BYDGOSZCZ

ZAWISZA BYDGOSZCZ II

                                                          HARMONOGRAM:

1. 09:30

olimpia g  vsolimpia E

Olimpia Grudziądz –      Olimpia Elbląg

         0 :0

2. 09:45

bałtyk G.vs zawisza

Bałtyk Gdynia –         Zawisza II Bydgoszcz

               1:1

3. 10:00

naki vswarta

Naki Olsztyn

Warta Poznań

               2:2

4. 10:15

zawisza  vs  koszalin

Zawisza Bydgoszcz –        Bałtyk Koszalin

               3:1

5. 10:30

olimpia g    vs  zawisza

Olimpia Grudziądz –      Zawisza II Bydgoszcz

              1 : 1

 

6. 10:45

olimpia Evs bałtyk G.

Olimpia Elbląg –

Bałtyk Gdynia

             3  : 1

7. 11:00

nakivskoszalin

Naki Olsztyn

Bałtyk Koszalin

           0 : 1

8. 11:15

warta  vs   zawisza

Warta Poznań –

Zawisza Bydgoszcz

             0 : 1

9. 11:30

olimpia gvsbałtyk G.

Olimpia Grudziądz –         Bałtyk Gdynia

              1 : 0

10. 11:45

olimpia Evszawisza

Olimpia Elbląg –

Zawisza II Bydgoszcz

              1 : 0

11. 12:00

warta  vs   koszalin

Warta Poznań – Bałtyk Koszalin

             1  : 0

12. 12:15

nakivszawisza

Naki Olsztyn

Zawisza Bydgoszcz

           0 : 1

12:30

PRZERWA OBIADOWA

12:45

13. 13:00

olimpia gvsnaki

Olimpia Grudziądz – Naki Olsztyn

               0 : 1

14. 13:15

olimpia Evswarta

Olimpia Elbląg –

Warta Poznań

             0 : 1

15. 13:30

bałtyk G.vszawisza

Bałtyk Gdynia –

Zawisza Bydgoszcz

             0 : 1

16. 13:45

zawiszavskoszalin

Zawisza II Bydgoszcz –     Bałtyk Koszalin

              1 : 0

17. 14:00

olimpia gvszawisza

Olimpia Grudziądz –      Zawisza Bydgoszcz

               0 : 1

18. 14:15

olimpia Evsnaki

Olimpia Elbląg –

Naki Olsztyn

              0 : 2

            

19. 14:30

bałtyk G.vskoszalin

Bałtyk Gdynia –

Bałtyk Koszalin

              0  : 2

 

20. 14:45

zawiszavswarta

Zawisza II Bydgoszcz –     Warta Poznań

               0 : 3

21. 15:00

olimpia gvskoszalin

Olimpia Grudziądz – Bałtyk Koszalin

              0 : 2

22. 15:15

olimpia Evszawisza

Olimpia Elbląg –

Zawisza Bydgoszcz

               0 : 2

23. 15:30

bałtyk G.vswarta

Bałtyk Gdynia –

Warta Poznań

               1 : 2

24. 15:45

zawiszavsnaki

Zawisza II Bydgoszcz –       Naki Olsztyn

                0 : 1

25. 16:00

olimpia gvswarta

Olimpia Grudziądz –         Warta Poznań

              0 : 2

26. 16:15

olimpia Evskoszalin

Olimpia Elbląg –

Bałtyk Koszalin

               0 : 2

27. 16:30

bałtyk G.vsnaki

Bałtyk Gdynia –

Naki Olsztyn

              0  : 0