11/19/20 4:40 PM

NAKI MAX 12, czyli zimowy camp 2021

NAKI MAX 12, czyli zimowy camp 2021

Jedziemy na 100%

Karta Zgrupowania do pobrania na dole artykułu

Wg najnowszego "ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii" informujemy, że UKS NAKI Olsztyn jako pełnoprawny członek Polskiego Związku PIłki Nożnej może jechać na zgrupwanie sportowe w ramach przygotowań i uczestnictwa w rogrywkach sportowych prowadzonych przez PZPN.

Mimo aktualnie panującej sytuacji sedrecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszym obozie. Aktywnośc fizyczna obecnie jest najważnijeszym czynnikiem podwyższenia odpornosci organizmu na wszelkiego rodzaju choroby i wirusy. Podczas ostatnich wakacji letnich 2020 pojechało z nami ponad 100 zawodników, wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni. 

Na dzień dzisiejszy Ministerstwo Sportu zezwala na organizację obozów dla klubów sportowych. Informujemy, że w przypadku całkowitego zamknięcia naszej gospodarki przez Rząd RP, lub innych sanitarnych obostrzeń uniemożliwiających tego typu wyjazdy, nasz obóz zostanie ODWOŁANY, a wszystkie wniesione przez Państwa opłaty zostaną ZWRÓCONE W PEŁNEJ WYSOKOŚCI ! W przypadku zachorowania zawodnika bezpośrednio przezd obozem, również gwarantujemy pełen zwrot poniesionych wcześniej kosztów. 

Obóz piłkarski NAKI MAX będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeńśtwa i sanitarne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Saniranego oraz organizowany zostanie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.

NAKI – MAX 12 to zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 3000 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 120 zawodników NAKI, a także piłkarzy z innych klubów z regionu naszego województwa i Polski. Zobacz zdjęcia z lat poprzednich KLIKNIJ TU  lub KLIKNIJ TU, a może KLIKNIJ  TU

      W tym roku pojedziemy do Karolewa k/Kętrzyna ok. 100 km od Olsztyna. W Karolewie goscić będziemy po raz kolejny to znany w województwie sportowy osrodek  znany głównie z podnoszenia ciężarów, piłki ręcznej i zapasów. Termin wyjazdu 11-15.01.2021r (poniedziałek – piątek, II tydzień ferii zimowych). Dojazd i przyjazd autokarem. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w eleganckich  3-4 osobowych pokojach Centrum Kształcenia w Karolewie. Osrodek ma wysoki standard jest po remoncie i stan bazy noclegowej jest bardzo dobry. Ośrodek ma też bardzo dobrą opinię pod względem wyżywienia. W cenę wliczone jest oczywiście  pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek). W kompleksie noclegowym w Karolewie  nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji w bezpośrednim sąsiedztwie pełnowymiarową salę, małą salę gimnastyczną, siłownię, boisko orlik oraz w sprzyjających warunkach pogodowych (brak śniegu) pełnowymiarowe boisko z naturalną trawą. Nasi piłkarze trenować też będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną trawą, które znjaduje się w pobliskim Kętrzynie, a na które dojeżdżać będziemy auotakarem. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Zobacz zdjęcia ośrodka w Karolewie KLIKNIJ TU

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych i rekreacyjnych. oraz innych klubów piłkarskich. Zawodnicy będa podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  Wyjazd zawodników z grup zaawansowanych jest obowiązkowy. Zgrupowania w procesie szkolenia zaawansowanego są niezbędne impowszechnie obowiązujące .Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

- udział w rozgrywkach sportowych (turnieje i mecze piłki nożnej)

- nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

- podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

- kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

- nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

- szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

Cały koszt wyjazdu wynosi 690 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 190złLICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom   prowadzącym treningi  lub na konto klubu kliknij tu  , wystawiamy faktury (księgowosc@naki.pl). Tytuł wpłat: Karolewo 2021 + imię nazwisko zawodnika

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem "Darowizna na obóz w Karolewie + imię i nazwisko zawodnika". Pozostałą część, czyli 500 zł wpłacamy do dnia 4.01.2021r.

 Pobierz KARTĘ Zgrupowania KLIKNIJ TU. Wypełnione karty  (wypełnia wyłącznie rodzic)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.