W dniu 11.09.2010.r. na boisku SP  nr 18 na Dajtkach odbyły się mecze IV kolejki ligi młodzika w gr. 6 NAKI II prowadzone przez trenera Mariusza Goławskiego bez żadnego problemu pokonała Granicę Bezledy i wyszła na pierwsze miejsce w tabeli gr. 6. Mecz był bardzo szybkim widowiskiem a drużyną dominującą na boisku był zespół z Olsztyna, który strzelił 6 bramek tracąc tylko jedną. W Następnej kolejce drużyna NAKI II wyjeżdża do Kętrzyna, gdzie o godz. 11.30 rozegra kolejny mecz.

Po meczu NAKI II-Granica Bezledy do boju ruszyła drużyna NAKI I trenera Dariusza Sułkowskiego, która podejmowała rywala za miedzy OKS 1945 Olsztyn. Mecz derbowy rządzi się swoimi prawami i przed meczem nie można było wskazaæ faworyta. Trener Sułkowski desygnował na boisko następujących zawodników: ¯ukian(bramkarz), Stępień, Szłykowicz, Zalewski, Zgliński, Pilipienko (kapitan), Panek, Sikorski, Salwowski, Pawełczak, Gaweł . Od pierwszych minut zaznaczyła się przewaga drużyny gospodarzy, co było widoczne po sytuacjach podbramkowych, lecz bramkarz OKS-u S. Cekała stawał na drodze naszych zawodników lub strzały mijały o centymetry bramkę przeciwników. Już w 20 minucie drużyna trenera Dariusza stanęła przed szansą wyjścia na prowadzenie, po solowej akcji w polu karnym został sfaulowany Tomasz Panek. Sędzia nie miał innego wyjścia jak podyktowaæ rzut karny, do wykonywania karnego podszedł Adam Zgliński. Uderzenie było silne i pod poprzeczkę, lecz bramkarz instynktownie obronił strzał naszego zawodnika. Trener po przerwie dokonał jednej zmiany w miejsce Stępnia wprowadził Mateusza Hermańskiego. Druga połowa miała podobny przebieg i stroną dominującą był nadal zespół NAKI I, natomiast zespół OKS-u odgryzał się kontrami, które w miarę możliwości przerywali nasi obrońcy lub bramkarz. Po meczu trener był zachwycony grą zespołu. Bilans sytuacji podbramkowych był korzystny dla NAKI I w stosunku 22-6, rzutów rożnych 11-5. W kolejnym meczu drużyna wyjeżdża na mecz do Ostródy gdzie o godz. 11.00 zagra z Sokołem II Ostróda.