9/4/17 11:14 PM

NOWOŚĆ !!! Specjalny obóz Piłkarski NAKI !

NOWOŚĆ !!! Specjalny obóz Piłkarski NAKI !

Dla najmłodszych oraz z oferta treningów indywidualnych

ZAPISY TRWAJĄ !!!

Szkółka Piłkarska "NAKI" przez ostatnie 20 lat zorganizowała ponad 50 obozów w których udział wzięło ok 4 500 chłopców  w wieku 6 - 16 lat. Na obozy Naki przyjeżdżają  chłopcy z całej Polski oraz spoza granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

 

Po raz kolejny na zakończenie sezonu organizujemy dla chętnych (chłopcy 8-15 lat ) letni obóz piłkarski. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca nas jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.
Tym razem proponujemy Państwa synom wyjazd na 5 – dniowy  obóz piłkarski w terminie 25-29.08.2017r, który odbędzie się w   Ostrowie Pieckowskim (woj. Warmińsko – mazurskie k/Mrągowa) w przepięknie położonym ośrodku  w lesie bezpośrednio pomiędzy dwoma jeziorami Wągiel i Mały Wągiel. Chłopcy zamieszkają w 3-4 osobowych pokojach z łazienkami. Do dyspozycji uczestników obozu będą trawiaste boiska z naturalną trawą do gry w piłkę nożną oraz prawie 3 ha przestrzeń. Ośrodek w którym zamieszkają zawodnicy jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, trenerską, medyczną, a także podczas kąpieli w jeziorze opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Obóz  skierowany do dwóch grup odbiorców. Pierwsza z nich to przede wszystkim do młodszych zawodników, którzy pierwszy raz wyjeżdżają na obóz.Niedaleka odległość wyjazdu oraz w miarę krótki czas trwania zdecydowanie spowodują, że ich pierwszy samodzielny wyjazd będzie z pewnością udany. Przewidujemy, także grupy starszych zawodników, którzy będą mogli uczestniczyć  w indywidualnych treningach ( grupy treningowe 4-6 osobowe). Przewidziana jest także specjalna grupa  bramkarzy, którzy oczywiście również będą mieli indywidualne treningi bramkarskie.  Zobacz zdjęcia z ośrodka kliknij tu.

     Dużym atutem tego obozu jest specjalny program sportowo – rekreacyjny. Chłopcy, którzy jadą pierwszy raz na obóz z pewnością nie będą mieli czasu na tęsknotę i nudzenie się. Natomiast Ci starsi pochłonięci będą specjalnie przygotowanymi na czas obozu wymagającymi indywidualnymi treningami.

 

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców, nauczyciela w szkole, pielegniarke w szkole i lekarza !!! oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym do 30.05.2017r

 

 

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.   Uczestnicy obozu będą korzystać pod opieką wychowawcy z kajaków, łódki i rowerów wodnych

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

  • dojazd i przyjazd autokarami
  • korzystanie z  trawiastych boisk
  • korzystanie z kąpieliska
  • ubezpieczenie

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 790 zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł. Drugą ratę należy wpłacić do dnia 1.06.2017r.Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji "Spełniamy Piłkarskie Marzenia", nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie.

Pliki do pobrania:

Karta obozowa

Wniosek do zakładu pracy o dofinansowanie

Oświadczenie statutowe

Informacja obozowa do pobrania

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 naki@naki.pl

 

         Trener

     Piłki Nożnej

menedżer sportu

Andrzej Nakielski