Magdalenka

3/3/12 9:08 AM, autor: Naki 99

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 1999 i młodsi "O PUCHAR WÓJTA GMINY RASZYN"

Magdalenka
Magdalenka

W doborowym towarzystwie zajęliśmy 4 msc !!!

Zasady rozgrywek:

  • Hala o wymiarach 44mx22m, nawierzchnia syntetyczna, bramki 5m x 2m.
  • Czas gry 10 min
  • System gry- udział  12 zaproszonych drużyn rozlosowanych przez organizatorów na trzy grupy po  zespołów.
  •  W każdej grupie  obowiązuje system „każdy z każdym”
  • Zespoły: Drużyna liczy max 12 osób+ trener.
  • Na boisku składy pięcioosobowe plus bramkarz (5+1). Zmiany hokejowe. 

Trzy pierwsze zespoły w grupach A, B, C tworzą FINAŁ „A”

Trzy drugie zespoły w grupach A, B, C tworzą FINAŁ „B”

Trzy trzecie zespoły w grupach A, B, C tworzą FINAŁ „C”

Drużyny z miejsc IV z grupy A,B,C zagrają każdy z każdym o miejsca X-XII (brak awansu zwycięzcy do finału C)

Zwycięzca FINAŁU  C awansuje do FINAŁU B !!!

Zwycięzca FINAŁU B awansuje do FINAŁU A  !!!

Na podstawie wyników ustalonych w Finale A wyłonione zostaną miejsca: I, II, III, IV

Na podstawie wyników ustalonych w Finale B wyłonione zostaną miejsca: V, VI, VII

Na podstawie wyników ustalonych w Finale C wyłonione zostaną miejsca: VIII, IX, X

PROGRAM TURNIEJU

 

8.45 – Odprawa techniczna
9.00 -
Gry eliminacyjne
13.10 - Uroczyste otwarcie turnieju
13.30 – 17.40
Gry półfinałowe i finałowe
17.50 -
Uroczyste zakończenie turnieju

GRUPY

Lp.

GRUPA

GRUPA B

GRUPA C

1.

SMS ŁÓDŹ

 

KS WISŁA PUŁAWY

UKS KALISZANIN KALISZ

 

2.

KS RASZYN

UKS ŁADY

 

GKS BOGDANKA SA

3.

UKS MDK PŁOCK

UKS  TOP 54 BIAŁA PODLASKA

NAKI OLSZTYN

4.

SPN MOTOR LUBLIN

MKS KORONA GÓRA KALWARIA

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK












TERMINARZ MINUTOWY GIER


NR MECZU

GODZINA ROZPOCZĘCIA

 

ZESTAWIENIE DRUŻYN

WYNIK


GRUPA A

1.

9.00 – 9.11

 

SMS ŁÓDŹ – KS RASZYN

7-0

2.

9.13 – 9.24

 

UKS MDK PŁOCK – SPN MOTOR LUBLIN

2-3

3.

9.29 – 9.40

 

SMS ŁÓDŹ - SPN MOTOR LUBLIN

1-1

4.

9.42 – 9.53

 

KS RASZYN – UKS MDK PŁOCK

0-3

5.

9.58 – 10.09

 

SMS ŁÓDŹ – UKS MDK PŁOCK

2-1

6.

10.11 – 10.22

 

KS RASZYN – SPN MOTOR LUBLIN

0-5


GRUPA B

7.

10.24 – 10.35

 

KS WISŁA PUŁAWY – UKS ŁADY

 2-1

8.

10.37 – 10.48

 

UKS BIAŁA PODLASKA – KORONA GÓRA KALWARIA

2-0

9.

10.53 – 11.04

 

KS WISŁA PUŁAWY – KORONA GÓRA KALWARIA

3-0

10.

11.06 – 11.17

 

UKS ŁADY – UKS BIAŁA PODLASKA

2-1

11.

11.22 – 11.33

 

KS WISŁA PUŁAWY – UKS BIAŁA PODLASKA

1-2

12.

11.35 – 11.46


UKS ŁADY – KORONA GÓRA KALWARIA

2-1


GRUPA C

13.

11.48 – 11.59

 

UKS KALISZANIN – GKS BOGDANKA

0-1

14.

12.01 – 12.12

 

NAKI OLSZTYN – JAGIELLONIA

3-0

Skarbek

Wiśnia

Dawid

15.

12.17 – 12.28

 

UKS KALISZANIN – JAGIELLONIA

0-3

16.

12.30 – 12.41

 

GKS BOGDANKA-NAKI OLSZTYN

0-3

Seba

Malina

Wiśnia

17.

12.46 – 12.57

 

UKS KALISZANIN – NAKI OLSZTYN

1-2

Wiśnia

Dawid

18.

12.59 – 13.10


GKS BOGDANKA - JAGIELLONIA

1-1


MIEJSCA X - XII

19.

13.20 –13.31


 Raszyn - Kalwaria  4:0

20.

13.36– 13.47


 Kalwaria - Kalisz  0:1

21.

13.52 –14.03


 Raszyn - Kalisz  0:0


GRUPA FINAŁOWA C

22.

14.05- 14.16


 UKS Płock - UKS Łady  1:1

23.

14.21 –14.32


 UKS Łady - Bogdanka Łęczna  2:3 

24.

14.37 -14.48


 Bogdanka Łęczna - UKS Płock  5:0


GRUPA FINAŁOWA B

25.

14.50 -15.01


 Motor Lublin - UKS Biała Podlaska  5:0

26.

15.03- 15.14


 Jagiellonia Białystok - Bogdanka Łęczna  2:2

27.

15.19- 15.30


 Motor Lublin - Jagiellonia Białystok  0:1

28.

15.32- 15.33


 UKS Biała Podlaska - Bogdanka Łęczna  1:1

29.

15.38 -15.49


 UKS Biała Podlaska - Jagiellonia Białystok 0:2 

30.

15.51-16.02


 Motor Lublin - Bogdanka Łęczna 2:2


GRUPA FINAŁOWA A

31.

16.07- 16.18


 SMS Łódź - Wisła Puławy  4:2

32.

16.20– 16.31


 UKS NAKI OLSZTYN - Jagiellonia   0:2

33.

16.36- 16.47


 SMS Łódź - UKS NAKI OLSZTYN  4:0

34.

16.49 -17.00


 Wisła Puławy - Jagiellonia  0:0

35.

17.05 -17.16


 Wisła Puławy - UKS NAKI OLSZTYN

 5:2

Olaf

Mazi

36.

17.18–17.29


 SMS Łódź - Jagiellonia  

 

GODZ. 17.40 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU