10/7/19 11:21 AM

Obóz Piłkarski - ZAWOJA 2019

Obóz Piłkarski - ZAWOJA 2019

SPRAWY ORGANIZACYJNE, ZEBRANIE DLA RODZICÓW ITP

Przypominamy, że zgodnie z pierwotnie podawaną informacją obozową, wycieczki do Energylandii (60zł) i Tatralandii (60 zł) są dodatkowo płatne. Wplaty prosimy wpłącać na konto

Zbiórka na wyjazd na obóz do Zawoi  odbędzie się w dniu 1  sierpnia 2019r o godzinie 8.00 przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Powrót nastąpi 10.08.2019r  ok. godz.17.00 w tym samym miejscu. Obowiązkowe zebranie dla rodziców odbędzie się w dniu 30.07.2018r (wtorek) o godz.18.00  w auli 100E (wejście budynek G) Olsztyńskiej Szkole Wyższej przy ul. Bydgoskiej (Zatorze)Podczas zebrania bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, bezposrednio przed wyjazdem ze względów organizacyjnych może być to utrudnione oraz przekazać pieniadze kieszonkowe (złotówki i euro).Za  nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. kartę należy wysłać listem zwykłym na adres: Fundacja "Naki - Spełniamy Piłkarskie Marzenia", Olsztyn 10-771, ul. Towarnickiego 14. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

-          Piłkę !!!

-          Czapkę z daszkiem

-          Kąpielówki

-          Klapki pod prysznic

-          Kurtkę przeciwdeszczową

-          krem z filtrem uv

-          Legitymację szkolną, PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY !!! (wycieczka na Słowację)

-          książkę !!!

-          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup pamiatek

           lub ewentualnie napoje do treningów, w związku z wyjazdem do niemieckiego parku rozrywki może się przydać 

           w euro - wysokości kieszonkowe nie sugerujemy)

 

 Informujemy, że stan autokarów będzie sprawdzony przed wyjazdem  przez odpowiednie służby.

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

 

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do codziennej relacji i galerii zdjęć obozowych na naki.pl). Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądz (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. Kieszonkowe (euro) może się przydać podczas wyjazdu do słowackiego parku wodnego TATRALANDIA. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

 

4 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

8 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

10 sierpień      cały dzień

 

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.