8/16/21 3:05 PM

Obóz Piłkarski w Rynie 23-27.08.2021r II Turnus

Obóz Piłkarski w Rynie 23-27.08.2021r  II Turnus

Sprawy Organizacyjne

 UWAGA ! Na sezon 2021/22 i 2022/23 mamy nowa kolekcję kompletów meczowych ( 2 szt koszulek, 1 szt spodenek, 1 para getr - koszt 150zł). Chcielibyśmy, żeby na obóz chłopcy dla któych taki wyjazd jest dużym przeżyciem pojechali w nowych strojach NAKI, komplety służyły by do trenowania. Wyglądali by bardzo profesjonalnie (:. Dlatego zachęcamy do pozyskania strojów. omplety będzie mżna nabyć w dniu 19.08.2021 (czwratek)  w godz. 17.30 - 18.30 i 20.08.2021r piątek w godz. 16.00-17.00 w nowej hali NAKI ul. Tuwima k/ Galerii Warmińskiej na przeciwko salonu Huyndai.  

Zbiórka na wyjazd na obóz do Rynu  odbędzie się w dniu 23  sierpnia 2021r (poniedziałek)  o godzinie 9.00 na dużym parkingu UWM przy Centrum Konferencyjnym ul. Dybowskiego 11A  w Olsztynie. Powrót nastąpi 27.08.2021r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu. Przed wyjazdem  bedzie można porozmawiać z trenerami/wychowawcami, przekazać pieniadze kieszonkowe. Za  nie przekazane kieszonkowe trenerom, organizator nie bierze odpowiedzialności.  Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej pobierz kliknij tu. oryginał karty obozowej (wypełniają wyłącznie rodzice) oddajemy w dniu wyjazdu trenerowi prowadzącemu daną grupę. Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. 

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

-          maseczka/i ( w razie potrzeby wejscia do sklepu itp)

-          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

-          Strój treningowy na zmianę

-          Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą ( treningi będą na boisku trawiastym i ze

           sztuczną nawierzchnią oraz na sali sportowej)

-          Piłkę !!!  (również juniorzy)

-          Czapkę z daszkiem

-          Kąpielówki

-          Klapki pod prysznic

-          Kurtkę przeciwdeszczową

-          krem z filtrem uv

-         tradycyjnie książkę !!!

-          kieszonkowe ( chłopcy mają zapewnione pełne wyżywienie, także kieszonkowe może się przydać na zakup 

           pamiątek lub ewentualnie napoje - wysokości kieszonkowe nie sugerujemy. Zawodnicy szczególnie młodsi mogą

           przekazać kieszonkowe trenerowi w kopercie w banknotach 10zł, za nie oddane kieszonkowe i pieniądze                           organizator i trenerzy nie ponoszą odpowiedzialności

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń, nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych. Zabrane w/w sprzety będą zarekwirowane na czas pobytu na obozie. Za ewentualne zabrane  niezarekwirowane i zagubione w/w sprzęty organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności

Sprawy związane ze stanem epidemicznym (zawarte są w karcie kolonijnej) 

1. Rodzice oświadczają, że dziecko/uczestnik obozu jest zdrowe i nie posiada infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną

2. Uczestnik półkolonii nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miał kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku

3. Dziecko/uczestnik półkolonii jest przygotowany do stosowania się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego ( co najmniej 1,5 m) oraz przestrzeganiem wzmożonych zasad higieny i posiada maseczki do własnego użytku (wyjscie do sklepu itp)

 

    

                            List do rodziców (również do rodziców starszych dzieci)

 

Drozdy Rodzice ! Bardzo prosimy o roztropność w telefonowaniu do dzieci oraz w miarę możliwości nie odwiedzanie ich w trakcie trwania turnusu (w zamian już zapraszamy do relacji na fb  nakiolsztyn). Wg najnowsztych wytycznych odwiedziny ze wględów epidemicznych są nie wskazane. Zaoszczędzi to niepotrzebnych łez, tęsknoty, i żalu wielu dzieciom, które będą miały większą szansę, aby w tym krótkim czasie lepiej się poznać i zżyć ze sobą. Prosimy nie zabierać dzieci również w przeddzień zakończenia obozu, gdyż to przedostatni i ostatni dzień jest podsumowaniem i ukoronowaniem całego turnusu.

 Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego, gorąco prosimy Rodziców, aby pozostały one w domu. Jeżeli uczestnicy przywiozą ze sobą telefony komórkowe, to będą one rekwirowane przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu (wg niżej podanych terminów). W razie zaginięcia i uszkodzenia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że dzieci „uzależnione” od telefonu komórkowego nie włączają się w program zajęć, bardziej tęsknią, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradne i wciąż uzależnione od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.

 Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniądze (banknoty 10 zł w kopercie). W kwestii kieszonkowego sugerujemy raczej skromne sumy, gdyż chłopcy mają zapewnione praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie. W bardzo bardzo bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach: 

25 sierpień        godz. 9.00-9.30

27 sierpień      cały dzień

 

 W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.


Pierwszy trening po wkacjach 1 i 2 września SP 30 godz. 16.30 i 17.45  (najmłodsi roczniki 2015/2016)