3/30/12 12:56 PM, autor: Trener Kuba

Olimpia Elbląg Cup 2003. Podium było bardzo blisko.

Olimpia Elbląg Cup 2003. Podium było bardzo blisko.

01.04.2012 - turniej halowy w mocnej i wyrównanej obsadzie. Długimi fragmentami zawodów bardzo dobra gra najmłodszych piłkarzy Naki. 4 miejsce.

Turniej składał się dwóch części: fazy grupowej i fazy finałowej. W turnieju zagrało 10 zespołów, w dwóch grupach. Ogólnie poziom był wyrównany, bardzo często o zwycięstwie decydowała 1 bramka, tym bardziej, że jeden mecz trwał tylko 10 minut.

Tym razem zagraliśmy nieco innym składem. Część chłopców, zwykle grających na pozycjach z przodu, zagrała na obronie, gdzie miała za zadanie odebrać piłkę i dobrze ją wprowadzić do gry. I ta sztuka Karolowi D. i Maćkowi S. z każdym meczem wychodziła coraz lepiej.

Ogólnie turniej udany, lecz na pewno nie był to najlepszy dzień tej drużyny. W kilku meczach traciliśmy bramki dosłownie w ostatnich sekundach - koncentracja zdecydowanie do poprawy. Także szybki odbiór piłki nie był na tym poziomie co zwykle. Jest nad czym pracować. Zawody wygrał zespół Olimpii 2004 Elbląg, a tuż za nimi znależli się nasi dobrzy znajomi Jedynka Reda. Zespół otrzymał medale, a puchar za 4 miejsce odebrał kapitan Maciek Jaworski.

Kadra:
Cyprian Hłasko - Miłosz Siudak, Kuba Skalski, Maciek Samoraj, Karol Domagalski, Kacper Okoniewski, Maciek Jaworski, Kacper Paszkowski i Kacper Chojnowski.

Wyniki i strzelcy bramek:
Naki - Olimpia Elbląg 1:0 Paszka
Naki - Don Bosco Ostróda 0:1
Naki - Olimpia Elbląg r.2004 2:0 Paszka, Kacper Ch.
Naki - Jedynka II Reda 1:0 Paszka

Naki - Jedynka Reda 0:0
Naki - Concordia Elbląg 1:1 Maciek Jaworski
Naki - Olimpia 2004 Elbląg 0:1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA
1. Olimpia 2004 Elbląg
2. Jedynka Reda
3. Concordia Elbląg
4. Naki Olsztyn
5. Don Bosco Ostróda
6. Olimpia Elbląg