4/25/15 8:54 PM, autor: Naki 2004

Orlęta Reszel wygrały turniej eliminacyjny Naki Cup 2004

Orlęta Reszel wygrały turniej eliminacyjny Naki Cup 2004

Naki 2004

W sobotę 25.04.2015 odbył się turniej eliminacyjny Naki Cup 2004. Zwyciężył zespół Orlęta Reszel i zagra w turnieju finałowym Naki Cup w sobotę 09.05.2015. Drugie miejsce zajęły MKS Jeziorany, a trzecie miejsce Naki I Olsztyn.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji turnieju!!!

Tabele wyników Turnieju Rocznika 2004 25.04.2015

Grupa Żółta

           

Grupa Niebieska

     

Drużyna

Mecze

Punkty

Różnica bramek

Barmki strzelone

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Różnica bramek

Naki I Olsztyn

5

15

19

20

 

1

Orlęta Reszel

5

13

9

Concordia Elbląg

5

12

11

14

 

2

MKS Jeziorany

5

9

3

OKS Stomil Olsztyn

5

9

0

7

 

3

Naki II Olsztyn

5

9

0

Naki 05 Olsztyn

5

6

-7

6

 

4

UKS 2 Nidzica

5

8

2

Naki III Olsztyn

5

3

-11

2

 

5

AP Stomil Olsztyn

5

3

-5

Olimpia Olsztynek

5

0

-12

3

 

6

Rona Ełk

5

1

-9

Grupa Mistrzowska

           

Grupa Pocieszenia

     

Drużyna

Mecze

Punkty

Różnica bramek

Barmki strzelone

 

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Różnica bramek

Orlęta Reszel

5

13

8

11

 

1

UKS 2 Nidzica

5

13

9

MKS Jeziorany

5

10

8

12

 

2

AP Stomil Olsztyn

5

12

7

Naki I Olsztyn

5

10

4

9

 

3

Rona Ełk

5

10

8

Concordia Elbląg

5

7

0

7

 

4

Naki 05 Olsztyn

5

6

-9

Naki II Olsztyn

5

3

-6

6

 

5

Naki III Olsztyn

5

3

-8

OKS Stomil Olsztyn

5

0

-14

2

 

6

Olimpia Olsztynek

5

0

-7

 

1

14:55

FA3

:

FB1

OKS Stomil Olsztyn

Orlęta Reszel

 

1

 

4

2

15:10

FA1

:

FB3

Naki I Olsztyn

Naki II Olsztyn

 

3

 

1

3

15:25

FA2

:

FB2

Concordia Elbląg

MKS Jeziorany

 

1

 

4

4

15:40

FA3

:

FB3

OKS Stomil Olsztyn

Naki II Olsztyn

 

1

 

3

5

15:55

FA1

:

FB2

Naki I Olsztyn

MKS Jeziorany

 

1

 

1

5

16:10

przerwa techniczna

               

6

16:30

FA2

:

FB1

Concordia Elbląg

Orlęta Reszel

 

0

 

0

7

16:45

FA3

 

FB2

OKS Stomil Olsztyn

MKS Jeziorany

 

0

 

4

8

17:00

FA2

:

FB3

Concordia Elbląg

Naki II Olsztyn

 

2

 

1

9

17:15

FA1

:

FB1

Naki I Olsztyn

Orlęta Reszel

 

1

 

2

 

 

1

14:55

FA6

:

FB4

Olimpia Olsztynek

UKS 2 Nidzica

 

0

 

1

2

15:10

FA4

:

FB6

Naki 05 Olsztyn

Rona Ełk

 

0

 

5

3

15:25

FA5

:

FB5

Naki III Olsztyn

AP Stomil Olsztyn

 

0

 

1

4

15:40

FA6

:

FB6

Olimpia Olsztynek

Rona Ełk

 

0

 

1

5

15:55

FA4

:

FB5

Naki 05 Olsztyn

AP Stomil Olsztyn

 

0

 

2

5

16:10

przerwa techniczna

               

6

16:30

FA5

:

FB4

Naki III Olsztyn

UKS 2 Nidzica

 

0

 

2

7

16:45

FA6

:

FB5

Olimpia Olsztynek

AP Stomil Olsztyn

 

1

 

4

8

17:00

FA5

:

FB6

Naki III Olsztyn

Rona Ełk

 

0

 

4

9

17:15

FA4

:

FB4

Naki 05 Olsztyn

UKS 2 Nidzica

 

0

 

5