W pierwszym meczu ligowym Naki Olsztyn podejmowały na olsztńskich dajtkach Start Działdowo. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Bartka Bartychy. Wysokie zwycięstwo choć na wyjeździe ze Startem przegraliśmy 0:3. Była Chęć i motywacja do rewanżu i się udało. Po pierwszej połowie wynik 2:1 dla gospodarzy, bramki w 39min i 40 min pozwoliły na zejście do szatni z wynikiem korzystnym dla gospodarzy. Druga połowa dominacja Naki Olsztyn i zakończenie 2 połowy wynikiem 3:0 . Wynik końcowy 5:2. Skład i strzelcy bramek niżej:

Skład:

Orzeł- Rosiak, Janczewski, Bułakowski, Malinowski- Puczel, Pilipienko, Symonowicz- Składanowski, Wiśniewski,Skarbek

5:2 75min.

Brawo za mecz, super inauguracja ! już koncentrujemy się na meczu ze Stomilem Olsztyn. Na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Mecz odbędzie się  o godzinie 10 na sztucznej nawierzchni- dajtki.