12/26/21 4:40 PM

Piłkarski Obóz KĘTRZYN 2022

Piłkarski Obóz KĘTRZYN 2022

zapisy rozpoczęte !!!

 

GWARANCJI ZWROTU 100% poniesionych kosztów  w przypadku choroby uczestnika lub odwołania obozu z powodu pandemii.

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 (I turnus 24-28.01.2022r, II turnus 31.01-4.02.2022r)  kliknij tu

OBÓZ ZIMOWY KĘTRZYN 2022

NAKI – MAX 12 to zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 3000 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 120 zawodników NAKI, a także piłkarzy z innych klubów z regionu naszego województwa i Polski. Zobacz zdjęcia z lat poprzednich KLIKNIJ TU  lub KLIKNIJ TU, a może KLIKNIJ  TU

      W tym roku pojedziemy do Kętrzyna ok. 80 km od Olsztyna do nowo wyremontowanego wysokiej klasy Edukacyjnego  Schroniska Młodzieżowego będącego na naszą wyłączność.Termin wyjazdu 31.01-4.02.2022r (poniedziałek – piątek, II tydzień ferii zimowych). Dojazd i przyjazd autokarem. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w eleganckich  3-4 osobowych pokojach z łązienkami. Osrodek ma wysoki standard jest po remoncie i stan bazy noclegowej jest bardzo dobry. Ośrodek ma też bardzo dobrą opinię pod względem wyżywienia. W cenę wliczone jest oczywiście  pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek). W kompleksie noclegowym w jednym budynku nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji w tym samym meijscu   base, dużą salę gimnastyczną , małą salę gimnastyczną, siłownię, boisko orlik oraz pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Zobacz zdjęcia ośrodka w Kętrzynie KLIKNIJ TU

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych i rekreacyjnych. oraz innych klubów piłkarskich. Zawodnicy będa podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  

1/ Wyjazd zawodników z grup zaawansowanych jest obowiązkowy. Zgrupowania w procesie szkolenia zaawansowanego są niezbędne impowszechnie obowiązujące (o ewentualnym braku możliwości wyjazdu na obóz prosimy poinformować trenera prowadzącego najpóźniej do dnia 30.10.2021r)

2/ Zachęcamy również do uczestnictwa piłkarzy  zgrup rekreacyjnych będzie to dla nich pierwszy krok ku "poważniejszej piłce nożnej"

3/ Tradycyjnie zapraszamy również piłkarzy z innych klubów.Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

- udział w rozgrywkach sportowych (turnieje i mecze piłki nożnej)

- nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

- podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

- kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

- nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

- szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

Cały koszt wyjazdu wynosi 890 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 190zł do dnia 30.10.2021r lub wyczerpania miejsc.LICZBA MIEJSC jest OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom   prowadzącym treningi  lub na konto klubu kliknij tu  , wystawiamy faktury (księgowosc@naki.pl). Tytuł wpłat: Kętrzyn 2022 + imię nazwisko zawodnika

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem "Darowizna na obóz w Kętrzynie + imię i nazwisko zawodnika". Pozostałą część, czyli 700 zł wpłacamy do dnia 4.01.2022r. Gwarantujemy  wrazie choroby, nieszczęśliwych wydarzeń lub odwołania obozu z powodu pandemii 100% GWARANCJĘ ZWROTU poniesionych kosztów.

Pobierz KARTĘ Zgrupowania KLIKNIJ TU. Wypełnione karty  (wypełnia wyłącznie rodzic)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.

Obóz piłkarski NAKI MAX będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeńśtwa i sanitarne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Saniranego oraz organizowany zostanie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.