UKS Naki Olsztyn – Wojewódzka Liga Trampkarza

UKS Naki Olsztyn – UKS Rona 03 Ełk 3:0 (2:0)

6 min. Salwowski as. Rybkiewicz
26 min. Juraniec as. Rybkiewicz
36 min. Rybkiewicz – karny

Relacja: CZYTAJ!

Sytuacja w tabeli i wyniki: TUTAJ!

UKS Naki I Olsztyn – Liga Trampkarza Młodszego GR. III :

UKS Naki I Olsztyn – DKS Dobre Miasto 16:0 (10:0)

2 minuta – Kamil Maślanik asysta Igor Mazurek

4 minuta – Michał Skarbek asysta Dominik Rutka

13 minuta – Kamil Maślanik

15 minuta – Kamil Maślanik asysta Dominik Rutka

17 minuta – Kamil Maślanik asysta Michał Skarbek

21 minuta – Igor Mazurek asysta Damian Tański

26 minuta – Michał Skarbek asysta Dominik Rutka

28 minuta – Paweł Wiśniewski asysta Igor Mazurek

34 minuta – Kamil Maślanik  asysta Damian Tański

35 minuta – Damian Tański asysta Daniel Borys

44 i 51 minuta – Kamil Maślanik

53 minuta – Paweł Kapusta asysta Kacper Klinicki

58 minuta – Kacper Klinicki asysta Jakub Leszczewicz

64 minuta – Dominik Rutka (karny)

68 minuta – Olaf Witkowski asysta Adrian Radzio.

UKS Naki II Olsztyn – Liga Trampkarza Młodszego GR. V:

PAUZA W LIDZE.

NAKI Z01 – ROZGRYWKI MŁODZIKÓW

W lidze młodzików występują dwa zespoły: Naki I i Naki II urodzeni w roku 2001 i 2002. Chłopcy mimo, że grają z przeciwnikami o rok lub dwa starszymi radzą sobie doskonale Naki I jest niespodziewanie liderem strzelając 19 goli , a tracąc tylko jedną. Natomiast Naki II w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisował z faworytem rozgrywek, najstaszym zespołem w lidze Warmią Olsztyn. Naki I w ostatniej kolejce , która odbyła się w poniedziałek pokonał Don Bosco Ostródą 1-0 oraz Czereś Sport 2-0.

NAKI Z02 – ROZGRYWKI ORLIKÓW

II kolejka ligi Orlików za nami. Tym razem turniej odbył się w Olsztynku.

Zgodnie z planem zespoł Naki I odniósł komplet zwycięstw, choć mecz z Olimpią Olsztynek przyniósł wiele emocji. Dopiero 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem Kuba Chojnowski znakomitym strzałem z woleja z połowy boiska zapewnił 3 punkty dla Naki. Natomiast zespół Naki II po niepowodzeniach w I kolejce, tym razem się zrehabilitował. Na wyróżnienie zasługują Wojtek Lis z Naki I, a także Damian Jaszczułt, Kuba Tomalik i Bartek Olszewski z Naki II. Kolejny turniej za 2 tygodnie w Olsztynie.

NAKI Z03 - ROZGRYWKI ŻAKÓW
W drugiej kolejce ligi Żaków zespół NAKI 2 oparty w całości na zawodnikach ZO3 odniósł komplet zwycięstw.
Po bardzo zaciętym spotkaniu, dzięki dużej ambicji i determinacji w pierwszym meczu pokonał swoich kolegów z grupy Z02.
W kolejnym spotkaniu „niewykorzystanych szans” nasi młodzi piłkarze wygrali ze Stomilem 2 1:0.
Na zakończenie turnieju udał się rewanż za porażkę w pierwszej kolejce z zespołem Stomil 1.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem NAKI 2 2:0.
Cieszy coraz ciekawsza gra zespołu, który trenuje ze sobą  dopiero od dwóch tygodni.
Mamy nadzieję, że praca na treningach przyniesie efekty w postaci dobrej i ciekawej gry naszych młodych zawodników.