Na parkiet nasi zawodnicy wyszli prosto z samochodu i już w pierwszych minutach strzelili dwie bramki (Juraniec, Salwowski). Lecz po kolejnych minutach wynik brzmiał już 2-2, dwa błędy w obronie dały remis przeciwnikom z Gdańska. Mimo naszych ciągłych ataków nie udało się strzelić więcej bramek. W kolejnym meczu naszym przeciwnikiem będą Błękitni Gonne Małe.

Drugi mecz w grupie to spotkanie z zespołem Błękitni Gonne Małe, w tym meczu nie oddalismy pola przeciwnikowi i bez większych problemów wygraliśmy 4-0. Bramki w tym meczu strzelali Juraniec 2, Salwowski i Zgliński. Ostatni mecz w grupie to spotkanie z Orlętami Reda II, początek meczu to strata bramki. Nasza drużyna szybko się pozbierałą po tej stracie i kolejne minuty dały nam szybkie porowadzenie 5-1.
W końcówce spotkania przytrafił sie nam błąd który dał gola na 2-5, do końca meczu już więcej bramek padło przy kilku okazjach, bramki w tym meczu strzelali Juraniec 2, Zgliński, Panek i Nowakowski.

10-0

W meczu ćwierćfinałowym spotkamy się z zespołem Orlęta I Reda , mecz zaplanowany na godz. 13.12.
Mecz rozpoczeliśmy bardzo zdemnerwowani już w drugiej akcji ofensywnej naszej drużyny, tracimy piłkę a w efekcie i bramkę. Kolejne sytuacje to nasze ataki i kontry przeciwników z Redy. Nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć drogi do bramki, czego efektem były kolejne kontry i mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Orląt I Reda.
Wychodzi na to że nasza drużyna może co najwyżej zająć V miejsce, jeśli zagra dwa dobre spotkania. Jesteśmy w stanie zagrać dobre zawody ale trzeba zaangażowania wszystkich zawodników na boisku, czego właśnie zabrakło w meczu ćwierćfinałowym.

Pozostałe mecze ćwierćfinałowe:

Pogoń Lębork  –  Kamienica Królewska   5-0
Cisowa Gdynia  –  Błękitni Gonne Małe   4-1
Naki Olsztyn  –  Orlęta I Reda   0-4
Salos Słupsk  –  Stolem I Gniewino   3-1

Kolejnym mecze udawadniamy, iż mecz z Orlętami I Reda to tylko wypadek przy pracy. Wygrywamy 3-0 ze Stolem Gniewino po bramkach-Juraniec 2 i Panek. W meczu o V miejdce spotkamy się z drużyną Kamienica Królewska.
Mecz miał kilka zwrotów akcji, ale i tak zakończył się remisem 2-2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Salwowski i Juraniec. Rzuty karne to jak zwykle loteria, lepsi jednak okazali się zawodnicy Kamienicy Królewskiej wygrywając 5-4.
Nasza drużyna po bardzo cieżkim obozie w Ostródzie gra falami dobre mecze przeplatając słabszymi chwilami, mimo tego trener jest dobrej myśli na przyszłość.