W turnieju wystąpiły zespoły: grupa Z01, 2 zespoły z grupy Z02 i zespół złozony z wyróżniających się zawodników grup rekreacyjnych. Każdy grał z każdym po 20 minut, w krótkich odstępach czasu, dzięki czemu każdy zawodnik miał okazję grać dużo czasu w ciągu 2,5 godziny. Taka forma turniejów jest bardzo dobra i z pewnością będziemy wracać do tego typu rozgrywek.

Faworytem był zespół z grupy Z01, a głównym rywalem miał być zespoł nr 1 z grupy Z02. I to się potwierdziło w pierwszych meczach  turnieju. Pewne zwycięstwa obu zespołów z Grupą Rek. i zespołem nr 2 grupy Z02. Ostatnie 2 mecze okazały się meczami o miejsca 3-4 i miejsca 1-2. I oba zakończyły się niespodziankami!! Mecz o 3 miejsce wygrał zespół Grupy Rek., natomiast finał był bardzo zacięty i wyrównany. Armaty grupy Z01, czyli Łukasz Rytelewski i Kacper Zielski zostali powstrzymani przez Kacpra Wasilewskiego, Kamila Augustyniaka i Kubę Chojnowskiego. Wyrównującego gola zdobył Michał Korostyński. Po 20 minutach meczu wynik brzmiał 1:1 i trenerzy Andrzej Nakielski i Kuba Kacperski zarządzili karne! Pewnymi wykonawcami w zespole nr 1 Grupy Z02 okazali się Dawid Szul, Kuba Chojnowski i Kacper Wasilewski. Tym razem to zespół z Grupy Z02 okazał się najlepszy.

Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników za zangażowanie i walkę o jak najlepszy wynik.