Mecz półfinałowy rozpoczęliśmy w składzie Kacper Żukian, Michał Szłykowicz, Tomasz Panek, Wiktor Gaweł, Bartosz Salwowski. Od pierwszej minuty do skomasowanych ataków przeszli zawodnicy gospodarzy turnieju, lecz bardzo dobra nasza gra w obronie i szybkie kontry, w których brylował Wiktor Gaweł, siały zagrożenie pod bramką Wigier. Spotkanie było bardzo wyrównane i obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia bramki, lecz na posterunku byli obaj bramkarze. W tym spotkaniu Kacper Żukian w wielu sytuacjach pokazał swój niebywały talent ratując nas przed utartą bramki, taka sytuacja była do 16 minuty spotkania, kiedy to musiał wyjmować piłkę z siatki. Zawodnicy trenera darka nie załamali się tą stratą i trzy minuty później po podaniu Michała do Gawsona, ten drugi strzela bramkę dającą nam remis. Konkurs rzutów karnych to znowu popis Żuczka, który z 4 strzałów 3 obronił. Nasze wykonanie karnych okazało się lepsze i wygraliśmy 2-1, awansując do finału.

Mecze drugiego dnia

Kowno – Rominta 3-0

Alytus – Wigry II Suwałki 1-2

mecze półfinałowe

Wigry I Suwałki – NAKI 98 1-1 karne 1-2 (bramka Gaweł)

Mecz finałowy

NAKI 98 – Kowno 98 2-1 (bramki Salwowski x2)

Najlepszym zawodnikiem Międzynarodowego Turnieju w Suwałkach został Michał Szłykowicz