wczoraj, 9:48 PM, autor: Trener Kuba

WYJAZD NA TURNIEJ DO WARSZAWY 28-29.11.2015

WYJAZD NA TURNIEJ DO WARSZAWY 28-29.11.2015

GRUPA Z01. SZCZEGÓŁY WYJAZDU.

Wyjazd już w najbliższą sobotę, wcześnie rano, także niezwykle ważne jest aby odpowiednio wcześnie się położyć spać. Jest to wyjazd na 2 dni, proszę o spakowanie rzeczy do gry i na pobyt na 2 dni i nocleg.

Turniej odbędzie się na obiekcie na Ursynowie, przy ul. Koncertowej. Zakwaterowanie w hotelu 2,5km od obiektu piłkarskiego, w pokojach 3-osobowych z łazienką. Wyjazd 3 pojazdami.

KADRA:
Kanclerz, Buta - Dymerski, Wojciechowski, Rytelewski, Kapuściński, Supranowicz, Zdrada, Chojnowski, Mysiorski, Tomalik, Nakielski, Zielski, Nowicki, Stanczewski + Krzewski.

WYJAZD:
5.30 - stacja paliw PKN ORLEN, ul. Warszawska. P.Buta zabierze Kubę Kapuścińskiego i Kacpra Nowickiego z Ostródy o 5.30 stacja BP, następnie Kacpra Zielskiego o 6.00 w Nidzicy. Pojazdy: Trener + p.Kanclerz (bus 9os.) + p.Buta. Powrót ok 18 w niedzielę.

WYŻYWIENIE:
Obiad będzie dopiero po wszystkich 4 meczach w sobotę, dlatego b.ważne jest śniadanie i drugie śniadanie + przekąski podczas zawodów. Proszę zabrać mały prowiant i wodę + ew. małe pieniądze. Poza obiadem mamy kolację, śniadanie i obiad w niedzielę.

ZABIERAMY:
Białe i żółte stroje Naki, dresy Naki, odpowiednie obuwie do gry, ochraniacze, LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ/DOWÓD OSOBISTY, środki czystości, rzeczy na zmianę, do spania. Najpóźniej wpłaty w dniu wyjazdu (całkowity koszt to 210zł).