W sobotę 23-go sierpnia podopieczni Mariusza GOŁAWSKIEGO rozpoczęli tegoroczny sezon rozgrywek ligi okręgowej młodzików. Rozpoczęli udanie, pokonując na błotnistym boisku przy Al. J. Piłsudskiego o rok starszych rywali z Nidzicy 2:1. Wprawdzie po pierwszej połowie schodzili z boiska przegrywając jedną bramką, ale po przerwie zdołali strzeliæ gościom dwie (choæ mogło byæ więcej) i zdobyæ swoje pierwsze punkty w rozgrywkach VI grupy okręgowej ligi młodzików.

W tym inauguracyjnym meczu bramki dla OKS-u zdobyli Piotrek WYPNIEWSKI ( z karnego) i Konrad CICHOWSKI, a OKS 1945 Olsztyn wystąpił w składzie: WESTFAL (SZABAT), WIŚNIEWSKI, PILIPIENKO, ABRAMCZYK (ZALEWSKI), GRABOWSKI, ¯UKIEWICZ, WYPNIEWSKI, SIENIKOWSKI (BYSTRZAK), SERAFIN (CHRZ¡SZCZ), STRYJEC, CICHOWSKI.

W drugiej kolejce OKS wyjeżdża do Miłakowa (30.08. godz. 11.00.)

Jeszcze efektowniej rozpoczęli swoje rozgrywki w lidze trampkarzy piłkarze OKS-u (rocznik 1997). Tuż przed młodzikami pokonali MKS Start NIdzica 5:0.