Najlepsi piłkarze NAKI Z03 pod względem zaangażowania w pracę na treningach w nagrodę za swój profesjonalizm zostali zaproszeni przez trenera do udziału w wycieczce na mecz Lechii Gdańsk z aktualnym Mistrzem Polski Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbyło się na nowoczesnym, znanym ze spotkań Mistrzostw Europy 2012 stadionie Baltic Arena w Gdańsku. Przed spotkaniem młodzi zawodnicy NAKI otrzymali plakaty aktualnej kadry Lechii wraz z autografami piłkarzy. Zostali również zauważeni przez fotoreportera Lechii, który uwiecznił ich wraz z szalikiem klubowym gospodarzy spotkania. Zdjęcie to widoczne było w krótkim reportażu wyświetlonym na telebimach stadionu w przerwie meczu, który oglądało ok. 20 tys. kibiców.

Spotkanie miało niecodzienny przebieg. Lechia, która prowadziła do przerwy jedną bramką na początku drugiej połowy podwyższyła wynik na 2:0. Mistrzowie Polski pod wodzą Sebastiana Mili pokazali niesamowity charakter i w ciągu kilkunastu minut strzelili trzy bramki gospodarzom wygrywając tym samym spotkanie. Niecodziennej urody była pierwsza z bramek strzelona ładnie technicznie przez byłego reprezentanta Polski. Młodzi piłkarze NAKI mogli obejrzeć pięć goli w tym ciekawym spotkaniu.