W dniu 8.09.2010 r. odbył się zaległy mecz I kolejki między drużynami  Czereś Sport Olsztyn a Naki I Olsztyn. Mecz odbył się na boisku w Dajtkach, a drużyna gospodarzy okazała się nad wyraz gościnna dla zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Sułkowskiego, który wygrał gładko 10-0.

W pierwszej połowie bramki dla naszego zespołu strzelali w 2 min. A. Zgliński as. D. Pawełczak; 10 min. Cz. Zalewski as. A. Zgliński; 28 min. T. Panek as. S. Sikorski, 29 min. T. Panek as. D. Pawełczak. Pierwsza częśæ meczu obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych z których nasi zawodnicy potrafili zakończyæ strzeleniem bramki tylko 4 akcje. Wynik po pierwszej połowie powinien wynosiæ przynajmniej o jeszcze 4 bramki więcej.

Słowa trenera w przerwie meczowej trafiły do naszych zawodników i stali się bardziej skuteczni, wynikiem czego było strzelenie kolejnych bramek w 40 min. B. Salwowski as. M. Pilipienko; 41 min. D. Pawełczak as. A. Zgliński, 42 min. A, Zgliński as. B. Salwowski; 45 min. A. Zgliński as. D. Pawełczak; 48 min. M. Pilipienko as. M. Hermański; 53 min. M. Pilipienko (rzut wolny). Mimo strzelenie 10 bramek trener nie jest do końca zadowolony ze skuteczności pod bramką przeciwników. Gra naszej drużyny w drugiej połowie mogła bardziej się podobaæ , oby nasz zespół dalej tak grał w tych rozgrywkach.

W II kolejce nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Don Bosko Ostróda 6-2 po bramkach B. Salwowski 3 bramki, D. Pawełczak 2 bramki i N. Furmaniak.

Już w sobotę o godz. 11.30 Naki I rozegra mecz derbowy z OKS 1945 Olsztyn.