4/27/14 8:58 PM

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ TURNIEJU ELIMINACYJNEGO

NAKI CUP 2014 U11 - Eliminacje 27.04.2014

Wygrana Olimpi Elbląg i awans do turnieju fianałowego NAKI CUP 2014. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w turnieju finałowym. W turnieju eliminacyjnym NAKI CUP 2014 rocznik 2003 wzieło udział 12 zespołów, głównie z naszego województwa. NAKI OLSZTYN trzecie miejsce.

WYNIKI:

GRUPA A:

   

Naki I Olsztyn

Naki III Olsztyn           3:0

Don Bosco Ostróda

Gol Brodnica                1:1

Naki III Olsztyn

Legia Bart Bartoszyce    2:1

Naki I Olsztyn

Sokół Działdowo           3:0

Legia Bart Bartoszyce

Gol Brodnica                0:3

 

 

Sokół Działdowo

Don Bosco Ostróda       0:3

Naki III Olsztyn

Gol Brodnica                0:4

Naki I Olsztyn

Don Bosco Ostróda       1:0

Gol Brodnica

Sokół Działdowo           2:1

Legia Bart Bartoszyce

Don Bosco Ostróda       0:2

 
 

Naki III Olsztyn

Sokół Działdowo           1:1

Naki I Olsztyn

Gol Brodnica                0:1

Sokół Działdowo

Legia Bart Bartoszyce    0:2

Don Bosco Ostróda

Naki III Olsztyn            3:1

Naki I Olsztyn

Legia Bart Bartoszyce    2:0

 

GRUPA B:

 

Naki II Olsztyn

Orzeł Sypniewo             0:2

DKS Dobre Miasto

Stomil Olsztyn              2:0

Orzeł Sypniewo

Huragan Morąg             2:0

Naki II Olsztyn

Olimpia Elbląg               1:1

Huragan Morąg

Stomil Olsztyn               0:1

 
 

Olimpia Elbląg

DKS Dobre Miasto          3:0

Orzeł Sypniewo

Stomil Olsztyn              1:1

Naki II Olsztyn

DKS Dobre Miasto         1:1

Stomil Olsztyn

Olimpia Elbląg              1:4

Huragan Morąg

DKS Dobre Miasto         0:2  

 

Orzeł Sypniewo

Olimpia Elbląg              0:3

Naki II Olsztyn

Stomil Olsztyn              0:0

Olimpia Elbląg

Huragan Morąg             0:0

DKS Dobre Miasto

Orzeł Sypniewo             2:3

Naki II Olsztyn

Huragan Morąg             1:0

 

FINAŁ A :

Zaliczone wyniki grupowe

Don Bosco - DKS       3:1

Gol - Olimpia            1:2

Naki I - DKS              2:1

Don Bosco - Olimpia  2:0

Gol - Orzeł                4:0

Olimpia - Naki I        4:0

Orzeł - Don Bosco      2:0

Gol - DKS                  3:1

Naki I - Orzeł            2:1

 

FINAŁ B

Zaliczone wyniki grupowe

Sokół - Huragan       0:4

Naki III - Naki II       1:4

Legia Bart - Huragan  1:2

Sokół - Naki II          1:1

Naki III - Stomil        0:3

Naki II - Legia Bart    2:1

Stomil - Sokół           1:1

Naki III - Huragan     0:2

Legia Bart - Stomil     2:0

 

Tabela Końcowa

1. Olimpia Elbląg

2. Gol Brodnica

3. Naki I Olsztyn

4.Don Bosco Ostróda

5. Orzeł Sypniewo

6. DKS Dobre Miasto

7. Naki II Olsztyn

8. Huragan Morąg

9. OKS Stomil Olsztyn

10. Legia Bart Bartoszyce

11. Naki III Olsztyn

12. Sokół Działdowo