11/6/14 10:31 PM

Zagramy z LEGIĄ WARSZAWA na turnieju OSTRÓDA CUP 2014 ROCZNIK 2003. 13-15.06.2014

Zagramy z LEGIĄ WARSZAWA na turnieju OSTRÓDA CUP 2014 ROCZNIK 2003. 13-15.06.2014

NAKI Z 03 i Z02

3- dniowy  turniej W Ostródzie 13-15.06.2014( piątek, sobota, niedziela). W turnieju zagramy w grupie z LEGIĄ WARSZAWA, ŻALGIRIS WILNO i GKS WIKIELEC. Koszt 92 zł (wpisowe, bus, transport rodzice).

PIĄTEK 13.06 - zbiórka hala Urania 8:15 - wyjazd busem 8:30, powrót z rodzicami godz. 19:20

SOBOTA 14.06 -  wyjazd z rodzicami hala Urania 8:30, powrót godz. 13:20

NIEDZIELA 15.06 - wyjazd hala Urania o godz. 9:30 lub 12:00 (w przypadku grania w Lidze Europy wyjazd o godz. 9:30, w przybadku grania w Lidze Mistrzów wyjad o 12:00), powrót LE ok. godz. 14:00, LM powrót ok. godz. 17:00

Powołani zawodnicy:  Cyprian Hłasko, Mateusz Michalski (piatek, sobota), Tymek Konrad, Nikodem Florczak, Kacper Chabko, Kacper Okoniewski, Maciek Leszczyński, Marek Szybanow, Miłosz Siudak, Maciek Samoraj, Maciek Jaworski (w piątek do południa), Kacper Chojnowski, Konrad Gawryś, Kuba Hryniewicz, Maciek Roman(piątek,niedziela).

W przypadku dodatkowych powołań informacje na stronie będą podawane w czwartek po godz. 15:00

W piątek jest przerwa od 12:30 do 16:00 fajnie by było żeby rodzice pomogli zorganizować obiad dla chłopców.

Podział na grupy KLIKNIJ TUTAJ

ZABIERAMY: karty zdrowia, legitymacje szkolne, ochraniacze, białe i czarne stroje Naki, woda, kanapki.

Potrzebujemy 4 samochody do powrotu w piątek, zawiezienia i przywiezienia sobota, niedziela.

P. Chojnowski + P. Gawryś +P.Hryniewicz+P. Florczak

Jeżeli ktoś nie może być na turnieju proszę o  informację do czwartku 12.06 do godz. 15:00 (SMS) lub email - Trener Bartek 722 247 902, bartek@naki.pl


HARMONOGRAM TURNIEJU:

PIĄTEK, SESJA PORANNA

 

GRUPA A

 

X

VFL

SOKÓŁ

UNIA

GOL

VFL

X

 

 

 

SOKÓŁ

 

X

 

 

UNIA

 

 

X

 

GOL

 

 

 

X

 

GRUPA B

 

X

BVB

STOMIL

UKS ŚREM

OSTROŁĘKA

BVB

X

 

 

 

STOMIL

 

X

 

 

UKS ŚREM

 

 

X

 

OSTROŁĘKA

 

 

 

X

 

GRUPA C

 

 

X

 ŻALGIRIS

NAKI

LEGIA

JUVENTUS

ŻALGIRIS

X

 

 

 

NAKI

 

X

 

 

LEGIA

 

 

X

 

JUVENTUS

 

 

 

X

 

GRUPA D

 

X

WERDER

CONCORDIA

DON BOSCO

JAGIELLONIA

WERDER

X

 

 

 

CONCORDIA

 

X

 

 

DON BOSCO

 

 

X

 

JAGIELLONIA

 

 

 

X

 

Spotkania grupowe:

 

10.00 – 1-2

10.25 – 3-4

10.50 – 1-3

11.15 – 2-4

11.40 – 1-4

12.05 – 2-3

 

12.30-16.00 – przerwa obiadowa

PIĄTEK – SESJA POPOŁUDNIOWA

 

GRUPA A'

 

X

A1

B2

C3

D4

A1

X

 

 

 

B2

 

X

 

 

C3

 

 

X

 

D4

 

 

 

X

 

GRUPA B'

 

X

B1

C2

D3

A4

B1

X

 

 

 

C2

 

X

 

 

D3

 

 

X

 

A5

 

 

 

X

 

GRUPA C'

 

X

C1

D2

B3

C4

C1

X

 

 

 

D2

 

X

 

 

A3

 

 

X

 

B4

 

 

 

X

 

GRUPA D'

 

X

D1

A2

B3

C4

D1

X

 

 

 

A2

 

X

 

 

B3

 

 

X

 

C4

 

 

 

X

 

Spotkania grupowe w drugich grupach:

 

16.00 – 1-2

16.25 – 3-4

16.50 – 1-3

17.15 – 2-4

17.40 – 1-4

18.05 – 2-3

 

19.00 – Mecz Gwiazd (2x20 minut)


SOBOTA, SESJA PORANNA

 

GRUPY W „LIDZE MISTRZÓW” - O MIEJSCA 1-8

 

GRUPA LM 1

 

X

1A'

2B'

1C'

2D'

1A'

X

 

 

 

2B'

 

X

 

 

1C'

 

 

X

 

2D'

 

 

 

X

 

GRUPA LM 2

 

X

1B'

2A'

1D'

2C'

1B'

X

 

 

 

2A'

 

X

 

 

1D'

 

 

X

 

2C'

 

 

 

X

 

GRUPY W „LIDZE EUROPY” - O MIEJSCA 9-16

 

GRUPA LE 1

 

X

3A'

4B'

3C'

4D'

3A'

X

 

 

 

4B'

 

X

 

 

3C'

 

 

X

 

4D'

 

 

 

X

 

GRUPA LE 2

 

X

3B'

4A'

3D'

4C'

3B'

X

 

 

 

4A'

 

X

 

 

3D'

 

 

X

 

4C'

 

 

 

X

 

Spotkania w grupach „Ligi Mistrzów” i „Ligi Europy”:

 

10.00 – 1-2

10.25 – 3-4

10.50 – 1-3

11.15 – 2-4

11.40 – 1-4

12.05 – 2-3

NIEDZIELA, GRY O MIEJSCA I FINAŁY

 

Mecze o miejsca 9-16 (2x15 minut):

 

11.00 - Czwarty zespół z LE 1 – Czwarty zespół z LE 2 (o miejsca 15-16)

11.35 - Trzeci zespół z LE 1 – Trzeci zespół z LE 2 (13-14)

12.10 - Drugi zespół z LE 1 – Drugi zespół z LE 2 (11-12)

12.45 - Pierwszy zespół z LE 1 – Pierwszy zespół z LE 2 (9-10)

 

Mecze o miejsca 1-8:

 

13.30 – Czwarty zespół z LM 1 – Czwarty zespół z LM 2 (7-8)

14.05 – Trzeci zespół z LM 1 – Trzeci zespół z LM 2 (5-6)

14.40 – Drugi zespół z LM 1 – Drugi zespół z LM 2 (3-4)

15.20 – Pierwszy zespół z LM1 – Pierwszy zespół z LM 2 (2x20 minut – o pierwsze miejsce)

 

 

 

 

LEGENDA

 

A1, A1', LM1, LE1 – zwycięzca grupy

A, A2', LM2, LE2 – druga drużyna w grupie

A3, A3', LM3, LE3 – trzecia drużyna w grupie

A4, A4', LM4, LE4 – czwarta drużyna w grupie

 

1-2, 3-4, itd. - spotkania grupowe, gdzie „1”, „2”, „3”, „4” oznacza kolejność wpisania do tabeli.

 

Wszystkie spotkania grupowe odbywają się systemem 2x10 minut. Do każdej grupy przypisane jest jedno boisko (4 boiska). Więcej informacji w regulaminie.