Zespoły podeszły do ostniego turnieju na luzie…no może Naki II na zbyt dużym luzie, bo już w pierwszej połowie przegrywali w pierwszym meczu z AP Stomil 3-0. W drugiej połowie zaczeli bardzo dobrze, bramkę kontaktową strzelił Szymon Cwik.
W kolejnych akcja mogliśmy zmienić wynik spotkania i powinniśmy zdobyć kolejne bramki. Tego co nam się udało, zrobił to nasz przeciwnik i strzelił bramkę na 4-1 i takim wynikiem zakończyliśmy ten mecz.

W meczu Naki I – Naki II zawodnicy obu zespołów walczyli zacięcie ale swoją wyższość nad Naki II pokazali zawodnicy pierwszego zespołu i po bramkach Zwierzyński Arek 2 bramki, Jachimowicz Miłosz, Bartek Kot, Moszczyński Dawid, Gogolewski Marcin wygrali 6-1, bramkę kontaktową dla Naki II strzeliłKujawski Szymon.

W ostatnim spotkaniu Naki I rozniosło zespół AP Stomil 8-1, bramki strzelali po 3: Zwierzyński Arek i Jachimowicz Miłosz, po 1 bramce zaliczyli: Kubicki Alek, Gogolewski Marcin.