10/27/18 1:00 PM

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI ! Oferta 2019

Zimowy Obóz PIłkarski NAKI MAX 12 ! Tylko dla TWARDZIELI ! Oferta 2019

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!! W tym roku AUGUSTÓW ! Zapraszamy piłkarzy z NAKI i nie tylko. Wiek uczestników 7-18 lat

 

NAKI – MAX 12 to zdecydowanie konkretny i dynamiczny  obóz piłkarski z tradycjami ! Dlaczego NAKI – MAX 12 ? Dlatego, gdyż na zgrupowaniu odbędzie się, aż  dwanaście  !!! solidnych, wszechstronnych i ciekawych treningów. NIE JESTEŚ TWARDZIELEM NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU ! JEŚLI KTOŚ POWAŻNIE MYŚLI O UPRAWIANIU SPORTU, TO UCZESTNICTWO W OBOZACH i ZGRUPOWANIACH JEST NIEZBĘDNA ! Piłkarskie zgrupowania zimowe są jednym z podstawowych elementów treningowego procesu szkolenia piłkarza. Nasze zgrupowanie jest połączeniem ciekawie spędzonych ferii zimowych wraz z możliwością rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Jak  zaznaczyliśmy podczas naszego zgrupowania odbędzie się 12 treningów, czyli w ciągu 5 dni uczestnik obozu odbędzie tyle treningów ile normalnie odbywa się w ciągu jednego miesiąca. Po za tym w trakcie takiego wyjazdu piłkarze integrują się, lepiej  wzajemnie poznają, trenerzy mają dłuższy i lepszy kontakt  z zawodnikiem niż na codziennych zajęciach, co w sporcie zespołowym jakim jest piłka nożna jest niezwykle ważne. Młodzi piłkarze po obozowych doświadczeniach stają się bardziej samodzielni, odważni, kontaktowi i wytrwali. Na zimowe NAKI MAX-Y 12 wyjechało już łącznie ok. 2000 naszych piłkarzy. W ubiegłym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 140 zawodników NAKI, a także piłkarzy z innych klubów z regionu naszego województwa i Polski. Zobacz zdjęcia z lat poprzednich KLIKNIJ TU  lub KLIKNIJ TU, a może KLIKNIJ  TU

      W tym roku pojedziemy do Augustowa ok. 170 km od Olsztyna. Augustów to znana miejscowość na Mazurach przyciągająca swoimi urokiem wielu turystów. Termin wyjazdu 28.01-1.02.2019r (poniedziałek – piątek, II tydzień ferii zimowych). Dojazd i przyjazd autokarem. Pobyt od poniedziałku do piątku rozwiąże wielu rodzicom problem związany z opieką nad synem w czasie ferii. Chłopcy  mieszkać będą w eleganckich  3-4 osobowych pokojach Augustowskiego Centrum Edukacyjnego   w Augustowie. Osrodek ma wysoki standard jest po remoncie i stan bazy noclegowej jest bardzo dobry. Ośrodek ma też bardzo dobrą opinię pod względem wyżywienia. W cenę wliczone jest oczywiście  pełne wyżywienie (3 posiłki i podwieczorek). W kompleksie noclegowym w Karolewie  nasi piłkarze będą mieli do dyspozycji pełnowymiarową salę do gry w piłkę nożną, małą salę gimnastyczną, siłownię, boisko orlik, a także basen ze strefa SPA. Nasi piłkarze trenować też będą na nowoczesnym, najnowszym boisku w naszym regionie ze sztuczna trawą, które wybudowane zostało kilka miesięcy temu. Boisko posiada certyfikat Swiatowej Federacji Piłki Nożnej FIFA. Piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną oraz wychowawczo – trenerską. Zobacz zdjęcia ośrodka w Augustowie KLIKNIJ TU

 Obóz skierowany jest przede wszystkim do zawodników grup zaawansowanych (Z02-09) , a także piłlarzy grup rekreacyjnych. Zawodnicy będa podzieleni  na grupy pod  względem umiejętności piłkarskich i wiekowych.  Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547).

 

OGÓLNY PROGRAM zajęć sportowych  zgrupowania piłkarskiego NAKI MAX 12:

- nauczanie i doskonalenie indywidualnych umiejętności techniki gry w piłkę nożną 

- podstawy prawidłowego żywienia sportowca (zajęcia teoretyczne)

- kształtowanie wytrzymałości tlenowej  i koordynacji ruchowej (zajęcia praktyczne)

- nauczanie taktyki gry w obronie i ataku (zajęcia praktyczne i teoretyczne)

- szkolne gry zadaniowe (zajęcia praktyczne)

 

 

Cały koszt wyjazdu wynosi 590 zł.  Warunkiem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłata 200zł. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ! Zaliczkę wpłacamy trenerom prowadzącym treningi (wpłatę potwierdzamy sms-em do trenera Andrzeja tel. 604 532 547)  lub na konto, wystawiamy faktury (księgowosc@naki.pl):

FUNDACJA „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”

Olsztyn 10-771, ul.Towarnickiego14

PKO BP 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

z dopiskiem "Darowizna na obóz w Karolewie + imię i nazwisko zawodnika". Pozostałą część, czyli 390 zł wpłacamy do dnia 10.01.2019r.

 Pobierz KARTĘ OBOZOWĄ KLIKNIJ TU. Wypełnione karty (obowiązkowo: lekarz rodzinny, rodzice)

Pobierz DOFINANSOWANIE DO ZAKŁADU PRACY KLIKNIJ TU.