Eliminacje Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej NAKI CUP 2015 rocznik 2003 poprzedziła bardzo wietrzna ulewa. Jednak organizatorzy zadbali o wszystko i już około 10.00 delikatnie zza chmur wychyliło się słoneczko w blasku , którego dotrwaliśmy do finałowego meczu .W finale, który  gwarantowa ł zwycięzcy udział w turnieju finałowym NAKI CUP zmierzyły się ekipy Concordii Elbląg i Gola Brodnicy. Concordia w ½ finału pokonała 1-0 BUKS Barczewo, natomiast Gol po dramatycznych i emocjonujących  karnych wyeliminował z dalszej gry NAKI I Olsztyn. Interesująco zapowiadający się finał okazał się jednak pojedynkiem jednostronnym. Dobrze spisująca się do tej pory w turnieju Concordia uległa piłkarzom z Brodnicy 0-3, którzy już za tydzień wystąpią w bardzo mocno obsadzonym turnieju finałowym. W meczu o trzecie miejsce NAKI zwyciężyło BUKS Barczewo 5:1. Nasz turniej oglądał Cezary Kucharski znany niegdyś piłkarz polskich i europejskich boisk, a aktualnie menadżer najlepszego polskiego piłkarza. Skąd obecność na naszym turnieju ? Przyczyna jest prosta syn Kucharskiego reprezentował barwy Szkoły Futbolu z Warszawy, która uczestniczyła w turnieju NAKI. Dziękujemy wszystkim uczestnikom eliminacji gratulujemy zwycięskiemu Golowi Brodnica. Zobacz wyniki meczy kliknij tu   ZOBACZ GALERIE FOTO kliknij tu