4/19/13 2:14 AM

Zobacz grupy i plan meczy NAKI - CUP 2013

Zobacz grupy i plan meczy NAKI - CUP 2013

XVI MIędzynarodowy Turniej Piłki Nożnej NAKI - CUP 2013

Podział grup i plan meczy XVI Miedzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej

Uwaga ! Zastrzegamy sobie prawo z przyczyn uzasadnionych organizacyjnie do dokonania zmian planu meczy lub składu grup eliminacyjnych. Zaznaczamy również, że jako organizator jesteśmy jedynym decydentem w zaistniałych sprawach spornych. Podziału grup dokonał organizator imprezy. Informujemy, że na dzień 19.04.2013r wszystkie drużyny w 100% potwierdziły swój udział w turnieju. Prosimy również kierowników i trenerów drużyn o pobranie i wypełnienie list zawodników oraz oddanie ich do biura zawodów przed pierwszym meczem pobierz listę zawodników .Wskazane jest również pobranie nowego poprawionego w dniu 20.04.2013r o godz. 17.00 planu meczy pobierz plan meczy.

Grupa A

Olimpia Gwardijsk          (Rosja)

FC         Alytus              (Litwa)

Arka      Gdynia

Legia     Bart Bartoszyce

SEMP     Warszawa

Widok    Skierniewice

Naki       2003 Olsztyn

Naki I     Olsztyn


Grupa B

Audace  Cerignola                      (Włochy)

Footbal  Klub DJSSz-5 Kaliningrad (Rosja)

Motor    Lublin

Lechia   Gdańsk

Polonia  Lidzbark Warmiński

Rona     Ełk

Zawisza Bydgoszcz

Naki II   Olsztyn

 

nr meczu

grupa

boisko

godzina

gospodarze

bronią bramki nr 1

goście

bronią bramki nr 2

wynik

                                                            mecze grupowe sobota 20.04.2013r

1

A

18.30

Naki I

Widok

 

 

2

B

18.30

Polonia L.W.

Motor

 

 

3

A

18.50

SEMP

Naki 03

 

 

4

B

18.50

Zawisza

Naki II

 

 

5

A

19.10

Olimpia G.

Arka

 

 

6

B

19.10

Audace

FK DJUSSz-5

 

 

7

A

19.30

Naki I

Naki 03

 

 

8

B

19.30

Polonia L.W.

Naki II

 

 

9

A

19.50

Olimpia G.

Widok

 

 

10

B

19.50

Audace

Motor

 

 

11

A

20.10

Arka

SEMP

 

 

12

B

20.10

FK DJUSSz-5

Zawisza

 

 

13

A

20.30

Naki 03

Olimpia G.

 

 

14

B

20.30

Naki II

Audace

 

 

                                                            mecze grupowe niedziela 21.04.2013r

11

A

8.40

Naki 03

Legia Bart

 

 

12

B

8.40

Naki II

Lechia

 

 

13

A

9.00

Widok

Arka

 

 

14

B

9.00

Motor

 FK DJSSz-5

 

 

15

A

9.20

 Olimpia

SEMP

 

 

16

B

9.20

 Audace

 Zawisza

 

 

17

A

9.40

FC Alytus

Naki I

 

 

18

B

9.40

Rona

Polonia

 

 

19

A

10.00

Naki 03

Arka

 

 

20

B

10.00

Naki II

FK DJSSz-5

 

 

21

A

10.20

Widok

FC Alytus

 

 

22

B

10.20

Motor

Rona

 

 

23

A

10.40

SEMP

Naki I

 

 

24

B

10.40

Zawisza

Polonia

 

 

25

A

11.00

Legia Bart

Arka

 

 

26

B

11.00

Lechia

FK DJSSz-5

 

 

27

A

11.20

Widok

SEMP

 

 

28

B

11.20

Motor

Zawisza

 

 

29

A

11.40

Naki I

Olimpia G.  obiad 12.20

 

 

30

B

11.40

Polonia

Audace       obiad 12.20

 

 

31

A

12.00

Legia Bart

FC Alytus

 

 

32

B

12.00

Lechia

Rona

 

 

33

A

12.20

Naki 03

Widok         obiad 12.40

 

 

34

B

12.20

Naki II

Motor          obiad 12.40

 

 

35

A

12.40

Legia Bart

SEMP           obiad 13.00

 

 

36

B

12.40

Lechia

Zawisza        obiad 13.00

 

 

37

A

13.00

Arka

Alytus

 

 

38

B

13.00

FK DJSSz-5

Rona

 

 

39

A

13.20

Naki I          obiad 13.40

Legia Bart   

 

 

40

B

13.20

Polonia

Lechia

 

 

41

A

13.40

FC Alytus      obiad 14.00

Olimpia

 

 

42

B

13.40

Rona            obiad 14.00

Audace

 

 

43

A

14.00

Legia Bart

Widok

 

 

44

B

14.00

Lechia

Motor

 

 

45

A

14.20

SEMP

 FC Alytus

 

 

46

B

14.20

FK DJSSz-5    obiad 14.40

Polonia      obiad 14.40

 

 

47

A

14.40

Arka

 Naki I

 

 

48

B

14.40

Zawisza

Rona

 

 

49

A

15.00

Legia Bart

Olimpia

 

 

50

B

15.00

Lechia

Audace

 

 

51

A

15.20

FC Alytus

Naki 03      obiad 14.20

 

 

52

B

15.20

Rona

Naki II       obiad 14.20

 

 

                                                                     mecze półfinałowe

53

A

15.40

A2

B1

 

 

54

B

15.40

A1

B2

 

 

                                                                             mecze o miejsca  5 i 7

55

A

16.00

A3

B3

 

 

56

B

16.00

A4

B4

 

 

                                                                     mecze o miejsca 1 i 3

57

A

16.20

zwycięzca A2B1

zwycięzca A1B2

 

 

58

B

16.20

przegrany A2B1

przegrany A1B2

 

 

 

17.00

                Ceremonia Zakończenia

 

                                                                     mecze o miejsca  9 i 11

59

A

17.20

A5

B5

 

 

60

B

17.20

A6

B6

 

 

                                                                     mecze o miejsca 13 i 15

61

A

17.40

A7

B7

 

 

62

B

17.40

A8

B8