Dajtki - Olsztyn

3/26/17 8:46 AM, autor: Naki 2004

Zwycięstwo Naki Olsztyn w turnieju Mazury Naki Cup 2017 - Naki 2004

Zwycięstwo Naki Olsztyn w turnieju Mazury Naki Cup 2017 - Naki 2004

Naki 2004

Drużyna Naki Olsztyn wygrała turniej Eliminacyjny Mazury Naki Cup. W finale pokonała Ronę Ełk 1:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Chojnowski z Naki. W meczu o trzecie miejsce Olimpia Elbląg wygrała 1:0 z OKS Stomil Olsztyn.

Dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji turnieju!!!

Skład Naki I; Niedbała, Szul, Kacprzyk, Iwanowski, Trembicki, Morawski, Witkowski, Karol, Kozera, Chojnowski, Gawryś, Samoraj,

Najlepszy zawodnik w drużynie: Mateusz Karol

Tak grało Naki:

Grupa A:

1.Naki - Polonia Lidzbark Warmiński - 1:0 - gol samobójczy.

2.Naki - Naki II - 3:0 - Iwanowski(asysta Karol), Iwanowski(asysta Chojnowski), Morawski.

3.Naki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - 6:0 - Kozera(asysta Chojnowski), Karol(asysta Morawski), Karol(asysta Iwanowski), Karol(asysta Kozera), Karol(asysta Kacprzyk), Iwanowski(asysta Karol).

4.Naki - MKS Jeziorany - 6:0 - Karol(asysta Chojnowski), Iwanowski(asysta Chojnowski), Chojnowski(asysta Gawryś), Karol(asysta Iwanowski), Witkowski(asysta Chojnowski), Trembicki(asysta Kozera).

5.Naki - Olimpia II Elbląg - 5:0 - Karol(asysta Chojnowski), Chojnowski, Iwanowski(asysta Karol), Karol(asysta Witkowski), Kozera(asysta Karol).

6.Naki - Rona Ełk - 1:0 - Chojnowski(asysta Witkowski).

Półfinał:

Naki - OKS Stomil Olsztyn - 1:0 - Kozera(asysta Chojnowski)

Finał:

Naki - Rona Ełk - 1:0 - Chojnowski

 

Skład Naki II: Lechowid, Błaszczak, Frąckiewicz, Bączkiewicz, Korzeniewski, Pasiut, Kaczmarek, Zieliński, Nowak, Gąsiorowski.

Najlepszy zawodnik w drużynie: Jan Lechowid.

Tak grało Naki II:

Grupa A:

1.Naki II - MKS Jeziorany - 0:1

2.Naki II - Naki I - 0:3

3.Naki II - Polonia Lidzbark Warmiński - 0:0

4.Naki II - Rona Ełk - 0:2

5.Naki II - Olimpia II Elbląg - 0:0

6.Naki II - Drwęca Nowe Miasto Lubawski - 2:2 - Gąsiorowski(karny), Błaszczak.

Mecz o XIII miejsce:

Naki II - Naki III - 0:3

Skład Naki III: Kutyło, Girguś, Berk, Wiśniewski, Połujański, Wolski, Piwowarski, Sarosiek, Petniunas, Poczykowski.

Najlepszy zawodnik w drużynie: Wojtek Piwowarski.

Tak grało Naki III:

Grupa B:

1.Naki III - AP Stomil Olsztyn - 0:3

2.Naki III - MZGZ LKS Różnowo - 0:0

3.Naki III - OKS Stomil Olsztyn - 1:6 - Patniunas(asysta Berk).

4.Naki III - Olimpia Elbląg I - 0:3

5.Naki III - Motor Lubawa - 1:2 - Petniunas(asysta Kutyło)

6.Naki III - Gwiazda Bydgoszcz - 0:1

Mecz o XIII miejsce:

Naki III - Naki II - 3:0 - Piwowarski, Piwowarski(asysta Połujański), Berk(asysta Wiśniewski)

Tabela końcowa:

1.Naki I Olsztyn

2.Rona Ełk

3.Olimpia I Elbląg

4.OKS Stomil Olsztyn

5.Gwiazda Bydgoszcz

6.Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

7.MKS Jeziorany

8.Motor Lubawa

9.Polonia Lidzbark Warmiński

10.MZGZ LKS Różnowo

11.Olimpia II Elbląg

12.AP Stomil Olsztyn

13.Naki III Olsztyn

14.Naki II Olsztyn

Pozostałe wyniki na stronie http://turnieje.samoraj.pl/


W sobotę 01.04.2017 odbędzie się Turniej Finałowy Naki Cup 2004 na Dajtkach. Szczegóły wkrótce....