Grupy naborowe - plan treningów

          Plan treningów grup naborowych na nowy

                            sezon 2019/20     ważny od 7.09.2019r 

 

         kontakt trener Andrzej Nakielski tel. 604 532 547 , mail: naki@naki.pl  

"NOWI" ZAWODNICY

 Nabory 5 i 6 września Sp 6 ul. Gdyńska godz. 18.30. Należy wstawić się w stroju sportowym w jeden wybrany przez siebie dzień. ZAPRASZAMY



"STARZY" ZAWODNICY

 WARUNKIEM ZAPISANIA SIĘ NA NOWY ROK SZKOLNY JEST WPŁATA ZA SKŁADKI ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2019 (+nazwisko imię + dopisek "wrzesień") nr konta kliknij tu

PIERWSZY WSPÓLNY TRENING PO WAKACJACH:

2.09.2019r  poniedziałek

godz. 17.00   roczniki 2011 i starsi  orlik SP 30 

godz. 18.30   roczniki 2012 i młodsi  orlik SP 30


3.09.2019r  środa

 

godz. 17.00   roczniki 2011 i starsi  orlik SP 34

 

godz. 18.15   roczniki 2012 i młodsi  orlik SP 34


Od II tygodnia trenujemy zgodnie z planem grupy treningowej, którą wybraliśmy


W przypadku bardzo, bardzo deszczowych dni, trening z boiska orlik może być przeniesiony  na sale w SP 6 (ul. Gdyńska os. mazurskie). Informacja w takim przypadku podana zostanie przez sms najpóźniej 60 min przed treningiem. W związku  z tym jeśli ktoś posiada zmieniony nr tel od 01.09.2019r prosimy przesłać aktualny na tel. 604 532 547.

 

 
grupa      wiek                     od 7.09 do 24.06.2020r 

 od 1.11.2020 lub wcześniej

       SALA SPORTOWA

grupa A

rocznik

2009-11

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 16.30

 śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  16.30

 

pn SP 6 ul.Gdyńska     16.30      

śr  SP 6 ul.Gdyńska      16.30

grupa B

rocznik 

2011-12

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 17.45

śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  17.45

pn SP 6 ul.Gdyńska    17.45      

śr  SP 6 ul.Gdyńska    17.45

grupa C

rocznik

2009-11

 wt   Sp 34  orlik  ul. Herdera  (Jaroty)  17.15 

 czw SP 30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  16.45

wt SP 6 ul.Gdyńska    17.20

czw SP 6 ul.Gdyńska   17.20

grupa D

rocznik  

2011-12

 wt   SP 6     sala  ul. Gdyńska    18.45

 czw SP 30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  18.00

bez zmian

czw Sp 6 ul. Gdyńska 18.45

grupa E

rocznik

2012-13

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 19.00  

 śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  19.00  

pn SP 6 ul.Gdyńska    19.00 

śr  SP 6 ul.Gdyńska     18.45 

grup  F

 rocznik

2007-10

 wt SP 34 orlik  ul. Herdera (Jaroty)     16.00

 pt SP 22 ul. Żołnierska                  16.30 

wt SP 6 ul. Gdyńska     16.00

pt SP  6 ul. Gdyńska    17.30

grupa G

rocznik

2010-13

 czw   SP 30 boisko orlik  ul. Pieczewska    16.00    

 pt      SP 22 ul. Żołnierska orlik                 17.45 

czw SP 6 ul. Gdyńska   16.00

pt    SP 6 ul. gdyńska   18.45

grupa H

najmłodsi

rocznik

2013-15

 śr  Szkoła "Gastronomik" ul. Żołnierska 49    17.00 sala

pt   SP 6 ul. Gdyńska                                   16.45 sala

bez zmian

grupa I

najmłodsi

rocznik

2013-15

 śr  Szkoła "Gastronomik" ul. Zołnierska 49      17.55  sala

pt   SP 6 ul. Gdyńska                                   17.40 sala

bez zmian

grupa J

najmłodsi

rocznik

2013-15

śr  Szkoła "Gastronomik" ul. Zołnierska 49      18.50  sala

pt   SP 6 ul. Gdyńska                                   18.35 sala

bez zmian

UWAGA ! 

Grupy A,B,C,D,E,F,G  czas trwania zajęć 75 min

Grupy H,IJ najmłodsi czas trwania 45 min