Grupy naborowe - plan treningów

          Plan treningów grup naborowych na nowy

                            sezon 2018/19     ważny od 1.09.2018r 

 

 Pierwszy wspólny trening po wakacjach: 

3.09.2018 (pn) orlik SP 30 ul. Pieczewska (Jaroty) g.17.00 rocznik 2010 i starsi

                                                                                 g.18.15 rocznik 2011 i młodsi


4.09.2018 (wt) orlik SP 34 ul. Herdera (Jaroty)       g.17.00 rocznik 2010 i starsi

 

                                                                                    g.18.15 rocznik 2011 i młodsi

Od 10.09.2018 zawodnicy przychodza na treningi do swoich grup - patrz niżej

 

 

Zapisy nowi zawodnicy tel. 604 532 547 trener Andrzej Nakielski

 W przypadku bardzo, bardzo deszczowych dni, trening z boiska orlik może być przeniesiony  na sale w SP 6 (ul. Gdyńska os. mazurskie). Informacja w takim przypadku podana zostanie przez sms najpóźniej 60 min przed treningiem. W związku  z tym jeśli ktoś posiada zmieniony nr tel od 01.09.2017r prosimy przesłać aktualny na tel. 604 532 547. 

                        kontakt trener Andrzej Nakielski tel. 604 532 547 , mail: naki@naki.pl   

grupa      wiek                     od 10.09 do 30.10.2018r 

 od 1.11.2018 lub wcześniej

       SALA SPORTOWA

grupa A

rocznik

2008-10

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 16.30

 śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  16.30

 

pn SP 6 ul.Gdyńska     16.30      

śr  SP 6 ul.Gdyńska      16.30

grupa B

rocznik 

2010-12

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 17.45

śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  17.45

pn SP 6 ul.Gdyńska    17.45      

śr  SP 6 ul.Gdyńska    17.45

grupa C

rocznik

2009-11

 wt   Sp 34  orlik  ul. Herdera  (Jaroty)  17.30 

 czw SP 30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  16.45

wt SP 6 ul.Gdyńska    17.20

czw SP 6 ul.Gdyńska   17.20

grupa D

rocznik  

2011-12

 wt   SP 6     sala  ul. Gdyńska    18.45

 czw SP 30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  18.00

bez zmian

czw Sp 6 ul. Gdyńska 18.45

grupa E

rocznik

2011-12

 pn SP 30  orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty) 18.45  

 śr SP  30 orlik ul. Pieczewska 10 (Jaroty)  18.45  

pn SP 6 ul.Gdyńska    18.45 

śr  SP 6 ul.Gdyńska     18.45 

grup  F

 rocznik

2005-09

 wt SP 34 orlik  ul. Herdera (Jaroty)     16.10

 pt SP 22 ul. Żołnierska                  17.00 

wt SP 6 ul. Gdyńska     16.00

pt SP  6 ul. Gdyńska    17.30

grupa G

rocznik

2009-12

 czw   SP 30 boisko orlik  ul. Pieczewska    16.45  lub 18.00  

 pt      SP 6 sala ul. Gdyńska                  18.45 sala

czw SP 6 ul. Gdyńska 

pt      bez zmian

grupa H

rocznik

2013-15

 śr  Szkoła "Gastronomik" ul. Żołnierska 49    17.00 sala

pt   SP 6 ul. Gdyńska                                   16.45 sala

bez zmian

grupa I

rocznik

2013-15

 śr  Szkoła "Gastronomik" ul. Zołnierska 49      17.55  sala

pt   SP 6 ul. Gdyńska                                   17.40 sala

bez zmian