Relacja z meczu Naki 1998 - KKS WARMIA OLSZTYN

VI kolejka ligi trampkarza mł. gr. 3 Naki 98 Olsztyn - Warmia Olsztyn

2011/12
Naki 1998 4:0 KKS WARMIA OLSZTYN
2:0
5' K. Juraniec as. D. Pawełczak
29' K. Juraniec as. D. Pawełczak
45' K. Juraniec as. M.Szłykowicz
59' A. Zgliński as. J.Nowakowski
Bramki
Adrian Orzeł [ 36']
Tomasz Panek
Michał Szłykowicz [Michał Bajor 59']
Sebastian Sikorski [Maciej Rossa 59']
Marek Pilipienko [Sebastian Struch 60']
Adam Zgliński
Składy
Mecz VI kolejki gr.3 tramp. mł. Olsztyn ul. Żytnia 71

Relacja

W VI kolejce rozgrywek trampkarza młodszego gr.3 doszło do meczu derbowego pomiędzy Naki 98 Olsztyn a KKS Warmia Olsztyn. Spotkanie było widowiskiem bardzo interesującym, obie drużyny pokazały ciekawy futbol. Na wielkie słowa uznania zasługuje bramkarz Warmii Olsztyn, który wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki.

Drużyna Naki od pierwszych minut grała wysokim pressingiem, czego efektem było strzelenie już w 5 min. bramki przez Konrada Juraniec przy asyście Dawida Pawełczaka. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać aż 24 minuty, w tym fragmencie gry oba zespoły miały kilka sytuacji bramkowych, lecz wielkimi umiejętnościami bramkarskimi popisywali się obaj bramkarze (częściej bramkarz Warmii).
W 29 min. po akcji Dawida Pawełczaka, Konrad Juraniec nie dał po raz drugi najmniejszych szans bramkarzowi Warmii Olsztyn ustalając wynik do przerwy na 2-0.

Po przerwie mecz miał podobny przebieg jak pierwsza połowa. Pierwsi do głosu doszli zawodnicy trenera D. Sułkowskiego i w 45 min strzelili bramkę na 3-0. Strzelcem bramki okazał się Konrad Juraniec ( 3 bramka), który wykończył ofensywną akcję Michała Szłykowicza. Kolejne minuty meczu to znowu wyśmienite obrony bramkarza Warmii i wiele niewykorzystanych sytuacji bramkowych przez zawodników Naki. W końcówce spotkania zespół Naki przeprowadził kolejną akcją bramkową. Po jednej z akcji lewą stroną boiska Jakub Nowakowski oddał strzał na bramkę, lecz na drodze stanął obrońca, do bezpańskiej piłki dopada Adam Zgliński i strzela na 4-0 dla Naki Olsztyn.

Zapowiedź

Mecz derbowy między zespołami Naki 98 Olsztyn - KKS Warmia Olsztyn, to jak zwykle zacięte spotkania i walka o każdy metr boiska. Gospodarzem jest zespół Naki 98, który do tej pory nie zaznał goryczy porażki w tym sezonie. Trener wierzy iż nie nastąpi to w ten weekend. Zespół Warmii do tej pory zdobył 6 pkt i strzelił 10 bramek, tracąc 13. W ostatnim spotkaniu przegrał na własnym boisku 0-2 z Naki 99 Olsztyn.

Serdecznie zapraszamy na mecz i do dopingowania naszego zespołu.