Relacja z meczu BKS TĘCZA BISKUPIEC - Naki 1998

I Kolejka rundy rewanżowej Tęcza Biskupiec - Naki 98 Olsztyn

2011/2012
BKS TĘCZA BISKUPIEC 0:3 Naki 1998
0:1
Bramki Michał Szłykowicz, Tomasz Panek, Bartosz Salwowski
Składy [35' ] Adrian Orzeł
[50' Maciej Rossa] Marek Pilipienko
Michał Szłykowicz
Tomasz Panek
Sebastian Sikorski
Biskupiec ul. Wiosenna 1 godz. 10.00

Relacja

W dniu 15.04.2012 r. zespół trenera Sułkowskiego wrócił po przerwie zimowej na ligowe boiska i od razu zaczął od bezapelacyjnego zwycięstwa na wyjeździe nad miejscową Tęczą. Mecz miał jednostronny przebieg a nasza przewaga nie podlegała dyskusji. W 5 minucie został otwarty wynik spotkania po zagraniu piłki przez Szłykowicza  na skrzydło do Gawła, ten bez namysłu podaje ponownie w pole karne do "Szłyka"  - który precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę. Po tej Akcji napór naszej drużyny był nadal wielki, zawodnicy Tęczy odgryzali się szybkimi kontrami. Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji i starć pod bramką gospodarzy, kilka kontr Tęczy, lecz wynik nie uległ zmianie. 

Druga połowa znowu zaczęła się świetnie dla naszego zespołu. Bramkę 5 minut po gwizdku sędziego strzela Tomasz Panek a ostatnim podaniem ze skrzydła popisał się Wiktor Gaweł. Kolejne minuty to agresywna gra gospodarzy i składne akcje naszego zespołu, który zatrzymywał bramkarz Tęczy Biskupiec. W 20 minucie po wznowieniu gry był już bezradny przy strzale z 25 metrów Bartosza Salwowskiego. W końcówce na listę strzelców mógł wpisać sie Sebastian Sikorski, lecz w momencie strzału był na pozycji spalonej i sędzia nie uznał tej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem 3-0, co pozwoliło wrócić na pozycję lidera gr. 3 rozgrywek trampkarza mł. 


Zapowiedź

Mecz I kolejki rundy rewanżowej został zaplanowany na niedzielne przedpołudnie w Biskupcu z tamtejszą Tęczą, ządną rewanżu za bardzo wysoką porażkę na wyjeździe (10-0). Oba zespoły będą bardzo zmotywowane a mecz będzie miał szczególne znaczenie dla zawodników pochodzących z Biskupca- Nowakowski, Rossa, Salwowski. Dla zespołu trenera Sułkowskiego wyniki tej kolejki ułożyły się idealnie, ponieważ lider DKS Dobre Miasto poległ u siebie z PKS Redą Szczytno 3-0. Te wynik stawia nas w super sytuacji, więc nie pozostało nam nic innego jak grać o pełną pulę w Biskupcu. 
Zapraszamy na mecz o godz. 10.00-Wasz dobing jest potrzebny naszej drużynie.