Relacja z meczu GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO -

2:2
7' Gol
25' Gol
Bramki 10' Igor Mazurek
13' Kamil Maślanik as.Wiśniewski
36' Kacper Klinicki as.Malinowski
40' Igor Mazurek as.Wiśniewski
46' Kamil Maślanik
53Paweł Wiśniewski as.Mazurek
55' Kamil Maślanik as.Woźnicki
58' P.Wiśniewski as. P.Kapusta
60'P.Kapusta

Relacja

Nic nie wskazywało, że takim wynikiem zakończy się ten mecz, a szczególnie po wyrównanej pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 2:2. Nasz zespół zaczął atakować od początku spotkania ale to goście po szybkiej kontrze i strzale od poprzeczki już w 7 minucie objęli prowadzenie. Wyrównanie padło trzy minuty poźniej a bramkę zdobył Igor Mazurek. W 13 minucie nasza drużyna objęła prowadzenie 1:2 po asyście Pawła Wiśniewskiego bramkę zdobył najlepszy na boisku w tym spotkaniu Kamil Maślanik. 10 minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze wyrównali po bardzo ładnym strzale z niemal zerowego kąta i wynik 2:2 utrzymał sie do gwizdka kończącego pierwsze 35 minut. Druga połowa spotkania to już dominacja naszego zespołu. 36 bramkę zdobywa Kacper Klinicki as. Michał Malinowski, 40 minuta Igor Mazurek as. Paweł Wiśniewski, 46 minuta Kamil Maślanik , 53 minuta Paweł Wiśniewski as. Igor Mazurek, 55 minuta Kamil Maślanik as. Filip Woźnicki, 58 minuta P.Wiśniewski as. P.Kapusta , 60 minuta Paweł Kapusta. Mecz zakończył sie wynikiem 2:10 dla naszego zespołu.

Zapowiedź

Już w najbliższy weekend 14 kwietnia nasz zespół UKS Naki Z99 wraca po długiej przerwie na ligowe boiska!

Ligowe zmagania w rundzie rewanżowej rozpoczną podopieczni trenera Mariusza Goławskiego. Pojedynek odbędzie się na boisku Gietrzwałdu-Unieszewo dnia 14 kwietnia 2012 o godzinie 14:00. W rundzie jesiennej NAKI Z99 rozbiło swojego rywala na własnym boisku 6:2.Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na wyjazdowe spotkanie i gorący doping w drodze do mistrzostwa ligi Trampkarza Młodszego!