Relacja z meczu GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO - Naki 1998

X kolejka ligowa NAKI 98 na wyjeździe zagra z GKS Gietrzwałd-Unieszewo

2011/2012 Gietrzwałd
GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 0:11 Naki 1998
0:6
Bramki Sikorski x2, Świątkowski, Nowakowski x2, Szłykowicz x2, Salwowski x2, Panek x2
Składy Michał Szłykowicz
Maciej Rossa
Tomasz Panek
Sebastian Sikorski
Maciej Tyburski
[36' ] Adam Zgliński
Mateusz Świątkowski
Mecz odbędzie się na boisku w Gietrzwałdzie o godz. 14.00

Relacja

 


Pod nieobecność kapitana Marka i jego zastępcy Dawida, na boisko w roli kapitana wybiegł jednak Adam Zgliński i poprowadził zespół do zwycięstwa. Nasi zawodnicy od pierwszych minut mieli znaczną przewagę nad zespołem GKS Gietrzwałd-Unieszewo. W 6 minucie na listę strzelców wpisuje się po podaniu Bartosza Salwowskiego, Sebastian Sikorski. Niespełna 2 minuty później pada bramka na 2-0 a strzelcem okazuje się Mateusz Świątkowski przy asyście „Salvy”.  W 12 minucie do wybitej piłki z pola karnego dopada Jakub Nowakowski i z pierwszej piłki strzela bramkę. Minutę później pięknym strzałem popisuje się Bartosz Salwowski (27 m), lecz trafia w spojenie. W 16 min. Tomasz Panek asystuje przy bramce Michała Szłykowicza i mamy już 4-0. 26 minuta spotkania to rzut wolny, do piłki podchodzi Jakub Nowakowski i z około 22 metrów strzela piękną bramkę. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie strzela Bartosz Salwowski po składnej akcji i ostatnim podaniu Michała Szłykowicza mamy 6-0.

II połowa to nieustanne ataki naszej drużyny i kolejne bramki, 2 minuty po rozpoczęciu do rzutu wolnego podchodzi Tomasz Panek i strzela z około 24 metrów pod poprzeczkę bramki GKS-u. W kolejnej akcji pokazuje się Michał Szłykowicz, który po podaniu z autu Maćka Rossa strzela bramkę na 8-0. Kolejną bramkę w tym meczu strzela Bartosz Salwowski i ustala wynik spotkania na 9-0.
W 59 minucie meczu mamy rzut rożny, do narożnika podchodzi „Nowik” i tak dośrodkowuje, że Tomasz Panek strzela bramkę głową na 10-0. Ostatnią bramkę tego meczu strzela zawodnik, który rozpoczął strzelanie w tym spotkaniu, do bezpańskiej piłki dopadł najszybciej Sebastian Sikorski ustalając wynik spotkania na 11-0.

 

Zapowiedź

Pierwsze spotkanie między zespołami to pewne zwycięstwo drużyny z Olsztyna, mecz rewanżowy zapowiada się dość ciekawie przy licznych kontuzjach w drużynie Naki 98. Na pewno nie zamierzamy łatwo oddać pola. Po wpadce jaką zaliczył zespół w poprzedniej kolejce z młodszymi kolegami ze szkółki ( 1-1 ), jedziemy po trzy punkty w drodze do zwycięstwa w grupie 3. 
Nie zagrają-kontuzje: Wiktor Gaweł, Marek Pilipienko