Relacja z meczu PKS REDA SZCZYTNO - Naki 1998

Tomasz Panek as. Bartosz Salwowski Bramki
Tomasz Panek
Sebastian Sikorski
Maciej Tyburski
Marek Pilipienko
Mecz PKS Reda Szczytno - Naki 98 Olsztyn, jest spotkaniem z gatunku o sześć punktów. Drużyna która wygra nadal będzie miała szansę na zwycięstwo w gr. 3.

Zapowiedź

W ostatniej kolejce oba zespoły zanotowały zwycięstwa, zespół ze Szczytna po bardzo zaciętym spotkaniu wywiózł 3 punkty z Olsztyna. Wygrana z zespołem Naki 99 nie przyszła zawodnikom Redy zbyt łatwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 3-2 dla gospodarzy. Natomiast w drugiej połowie, kiedy wszyscy liczyli na kolejne bramki w wykonaniu zespołu z Olsztyna to Reda strzeliła 3 bramkę a następnie w samej końcówce ustanowiła wynik meczu na 4-3.

Zespół trenera Sułkowskiego na wyjeździe wygrała gładko z GKS Gietrzwałd-Unieszewo 11-0. Bramki w tym meczu strzelali Bartosz Salwowski 2 (najlepszy na boisku-2 asysty), Tomasz Panek 2, Jakub Nowakowski 2, Sebastian Sikorski 2, Michał Szłykowicz 2 i Mateusz Świątkowski (1 bramka w barwach Naki). Zespół mimo wielu osłabień zagrał niezłe zawody i z optymizmem podchodzi do meczu ze Szczytnem.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 05.05.2012 r. w Szczytnie o godz. 12.00 - zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w walce o mistrzostwo w tych rozgrywkach.