Piotr Dębowski
Filip Skalski
[60' ] Kacper Lipiński

Relacja

Pogoda oszczędziła nas i mecz odbył się w dobrych warunkach pogodowych. Warmia nie była jednak już tak łaskawa i pokonała nasz zespół 4:0. Mecztoczył się głównie na naszej połowie boiska, a nieliczne kontry kończyły się fiaskiem. Wyraźnie odstawaliśmy motorycznie od przeciwnika, byliśmy wolniejsi i szybko opadliśmy z sił. Mecz ten pokazał ile pracy jeszcze nas czeka, jak wiele wspólnych (REGULARNYCH!!!) treningów, by zgranie było lepsze oraz jak istnotna jest dobra dieta dla piłkarza, ponieważ braki kondycyjne ściśle związane są ze złym odżywianiem się zawodników. Wszystko jeszcze przed nami, gdyż jak wiemy w tym roku rywalizujemy z chłopcami urodzonymi w 1999r, a różnica w tym wieku jest duża, niemniej jednak najskuteczniej człowiek uczy się grając z lepszymi, a rezultatów należy oczekiwac w przyszłości.

Zapowiedź

W środę 19 września udamy się w "daleką" podróż (na ul. Sybiraków w Olsztynie) w celu rozegrania zaległego meczu z pierwszej kolejki Ligi Trampkarza młodszego gr.5 z drużyną KKS Warmia Olsztyn. Zawodnicy po pierwszej porażce są bojowo nastawieni i zapowiadają, że będą walczyć do ostatniej minuty meczu. W spotkaniu nie wystąpi Piotrek Dominik- uraz stawu skokowego