Relacja z meczu PKS REDA SZCZYTNO -

III Kolejka Trampkarza Młodszego: UKS NAKI 99 - PKS Reda Szczytno

2011/2012 Szczytno
PKS REDA SZCZYTNO 2:0
2:0
Gol-21 minuta
Gol-25 minuta
Bramki
Składy Arkadiusz Łosko
Sebastian Symonowicz
[40' Jakub Ulewski] Michał Malinowski
Dawid Janczewski
[60' Kacper Wilk] Adrian Radzio
Paweł Wiśniewski
[35' ] Michał Skarbek

Relacja

Na mecz do Szczytna nasz zespół udał się w osłabionym składzie, ponieważ prawie wszyscy z rocznika 2000 byli na turnieju w Kielcach. Od pierwszej minuty gra zespołu Redy wyglądała solidniej i to oni częściej zagrażali naszej bramce. W 21 minucie przeprowadzili akcję lewą stroną i gdy piłka wychodziła już za linię boiska niefortunnie interweniujący Sebastian Symonowicz powala w polu karnym zawodnika Redy a sędzia odgwizduje karnego. Zawodnik z numerem 10 pewnie pokonuje naszego bramkarza i przegrwyamy 1:0. Cztery minuty pózniej pada kolejna bramka z przedpola karnego strzałem pod poprzeczke strzela ten sam zawodnik gospodarzy ustalając wynik spotkania. Mimo prób naszego zespołu wynik do końca spotkania nie ulega zmianie i przegrywamy w Szczytnie z zespołem Redy po słabej grze naszej drużyny.

Zapowiedź

17 września zespół Mariusza Goławskiego wybiera się do Szczytna, aby zmierzyć się z tamtejszą Redą Szczytno w III kolejce Trampkarza Młodszego.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 godzina zbiórki zostanie podana bliżej weekendu. Skład UKS NAKI 99 w poprzednim sezonie wygrał już raz z zespołem Redy 2:0 w połfinałach Ligi Młodzika bramki zdobyli Michał Skarbek oraz Dawid Janczewski, lecz teraz nasza drużyna tym razem udaje się do Szczytna osłabiona. Niemal wszyscy zawodnicy rocznika 2000 jadą do Kielc na turniej, liczymy jednak, że uda nam sie wygrać to spotkanie i 3 punkty przyjadą do Olsztyna. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz aby dopingowali naszą drużynę!