Relacja z meczu Naki 1998 - GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO

Liger podejmuje GKS Gietrzwałd-Unieszewo

2011/12
Naki 1998 7:1 GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO
3:0
Tomasz Panek, Norbert Furmaniak, Michał Szłykowicz, Konrad Juraniec x3, Bartosz Salwowski Bramki Dmyterko
Michał Szłykowicz [Stanisław Bukowski 44']
Tomasz Panek
Marek Pilipienko
Adam Zgliński
Sebastian Sikorski [ 36']
Składy
Mecz odbędzie w dniu 17.09.2011 r. o godz. 10.00 na Dajtkach ul Żytnia 71.

Relacja

Po samym wyniku wydawać mogłoby się, iż mecz miał jednostronny przebieg, sytuacja na boisku nie była już tak oczywista. Mimo tego, że zespół GKS Gietrzwałd-Unieszewo trenuje od 6 miesięcy jak twierdzi trener Cezary Serafin, wyglądali całkiem przyzwoicie w obronie i groźni w kontrach. Nasza przewaga była widoczna, lecz za tym nie szły bramki. Kibice musieli czekać do 19 minuty, kiedy to ostatnim podaniem popisał się Dawid Pawełczak do Tomasza Panka, ten kropnął na bramkę nie do obrony i ustalił wynik spotkania na 1-0. Kolejne minuty to nasze akcje na bramkę przeciwnika i obrony bramkarza lub wybicia piłek przez obrońców. Końcówka pierwszej połowy zakończyliśmy dwiema bramkami, w 33 min. po podaniu Adama Zglińskiego, bramkę strzela Norbert Furmaniak. Dwie minuty później bramkę strzela Michał Szłykowicz po podaniu Sebastiana Sikorskiego.

Po przerwie trener Sułkowski dokonał trzech zmian, na boisko weszli Konrad Juraniec, Bartosz Salwowski i Adrian Orzeł zmieniając kolejno Norberta Furmaniaka, Sebastiana Sikorskiego i Kacpra Żukiana. Zmiany przeprowadzone po przerwie dały kolejne bramki. W ciągu 4 min. nasi zawodnicy zdołali strzelić 3 bramki. W dwóch pierwszych sytuacjach 2 bramki strzelił Konrad Juraniec przy dwóch asystach Michała Szłykowicza. Trzecia bramka to akcja Tomasza Panka i strzał Bartosza Salwowskiego, który ustala wynik na 6-0. Po jednej z kontr nasi przeciwnicy strzelili bramkę honorową, strzelcem bramki okazał się Dmyterko. W 55 minucie zawodnicy Naki przeprowadzili kolejną akcję, bramkę po podaniu Tomasza Panka strzelił Konrad Juraniec (Juri), zaliczając swojego pierwszego hattricka w barwach NAKI OLSZTYN.

W następnej kolejce 24.09.2011 r. zespół Naki 98 Olsztyn podejmie na swoim boisku o godz. 18.30 PKS REDA Szczytno, serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. 

Zapowiedź

Następnym przeciwnikiem lidera gr 3 będzie GKS Gietrzwałd - Unieszewo, zespół prowadzony przez trenera Cezarego Serafina. Najbliższy nasz przeciwnik rozgrywki rozpoczął od II kolejki, w której podejmował Warmię Olsztyn, przegrywając 6-3. Pierwszym przeciwnikiem GKS-u miała być drużyna NAKI 99, mecz został przełożony z powodu późniejszego przystąpienia GKS-U do rozgrywek, mecz odbędzie się dnia 19.09.2011 o godz. 19.30. Zespół trenera Serafina jest młodą ekipą, która w pierwszym meczu zapłaciła frycowe, z pewnością do Olsztyna nie przyjedzie się tylko bronić. Na pewno zespół trenera Sułkowskiego jest zespołem już doświadczonym i nie powinien zlekceważy przeciwnika, więc można się spodziewać ciekawego spotkania z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.