Relacja z meczu NAKI '98/99 - KKS Granica Kętrzyn

Ostatni mecz rundy jesiennej Naki Olsztyn - Granica Kętrzyn

2012/2013 Dajtki ul.Żytnia
NAKI '98/99 9:2 KKS Granica Kętrzyn
3:1
16' Gaweł as. Salwowski
20' Rybkiewicz as. Zgliński
22' Gaweł as. Rybkiewicz
42' Rybkiewicz as. Zalewski
45' Pawełczak as. Rybkiewicz
49' Rybkiewicz as. Salwowski
62' Rybkiewicz as. Pilipienko
65' Zgliński (karny)
70' Pawełczak as. Salwowski
Bramki 32'
48'
Adrian Orzeł [ 35']
Michał Skarbek [Sebastian Symonowicz 35']
Tomasz Panek
Marek Pilipienko
Michał Szłykowicz
Adam Zgliński
Składy
Mecz XI kolejki pomiędzy Naki Olsztyn a Granicą Kętrzyn odbędzie się z tygodniowym opóźnieniem. Na pewno nie zabraknie emocji, ponieważ zespół Naki walczy o I miejsce w grupie i zdobycie 3 punktowej przewagi nad II zespołem w grupie 1, natomiast zespół z Kętrzyna walczy o zmniejszenie dystansu do czołówki.

Zapowiedź

Mecz pomiędzy zespołami Naki i Granicy przesunięty został na 4.11.2012 r, z powodu wyjazdu młodych piłkarzy na turniej zagraniczny. Oba zespoły walczą o komplet punktów, lider z Olsztyna chce powiększyć przewagę nad Redą Szczytno, zajmującą II miejsce w tabeli. Natomiast zespół z Kętrzyna po ostatniej wygranej na własnym boisku z vice-liderem grupy 2-1, przyjeżdża do Olsztyna walczyć o pełną pulę i zmniejszenie dystansu do czołówki. Zespół z Kętrzyna zajmuje IV miejsce w gr. notując dwie wygrane z zespołami z czołówki (2-1 z Redą Szczytno i walkower 3-0 z Roną Ełk) i nie przyjedzie do Olsztyna tylko się bronić, na pewno nie zabraknie wielu spięć pod bramkami i walki na całym boisku. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie i do gorącego dopingu wszystkich kibiców, początek spotkania o godz. 11.30 na boisku przy ul. Żytniej 71.