Relacja z meczu NAKI '98/99 - MKS Korsze

RUSZA RUNDA REWANŻOWA LIGI WOJEWÓDZKIEJ TRAMPKARZY

2012/13 Olsztyn ul. Żytnia
NAKI '98/99 4:0 MKS Korsze
2:0
30' K. Juraniec as. W. Gaweł
35' K. Juraniec as. Rybkiewicz
43' A. Zgliński bez as.
67' I. Mazurek as. K. Juraniec
Bramki
Adrian Orzeł
Tomasz Panek
Dawid Janczewski
Michał Szłykowicz [Igor Mazurek 55']
Marek Pilipienko
Adam Zgliński
Sebastian Symonowicz
Składy
Mecz z Korszami zapowiada się interesująco, oba zespołu pokazały w I kolejce rundy jesiennej iż potrafią grać w piłkę i nie oddadzą łatwo punktów.

Zapowiedź

 

W meczu XII kolejki lider Naki Olsztyn podejmie MKS Korsze. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz i do gorącego dopingu w ten chłodny wiosenny dzień.

Zespoły spotkały się na początku sezonu 2012/13 w Korszach, wynik do ostatnich minut pierwszej połowy był sprawą otwartą a oba zespoły miały swoje szanse na strzelenie bramki. Po przerwie oba zespoły grały otwartą piłkę i można było się spodziewać większej ilości goli z obu stron. Mecz z każdą minutą lepiej układał się dla naszego zespołu a wpływ na to miała bramka strzelona na początku drugiej połowy przez Rybkiewicza. Na końcowy sukces naszej drużyny wpłyneły bramki zdobyte przez Mazurka i Jurańca. Wygrana 3-0 stała się faktem.

Zespół z Korsz to twardo walczący przeciwnik, na pewno przyjedzie do Olsztyna po punkty. Wygranie meczu na terenie lidera byłoby wielkim sukcesem. Nasi zawodnicy są bardzo zmotywowani do walki o punkty i utrzymanie pozycji lidera.