Bartek Świtaj
Kacper Lipiński
Składy

Relacja

Mecz odbył się w bardzo wysokiej temperaturze, przez co chłopcy musieli chłodzić głowy w wiadrze zimnej wody stojącym przy linii bocznej. Po ostatnim gwizdku sędziego wielu wyglądało na bardzo wyczerpanych, na co wpływ miała również oczywiście bardzo ograniczona kadra meczowa. 2 zawodników na zmianę, bramkarz w ataku, to daje obraz jak niektórzy podchodzą do gry oraz treningów. Poza tymi niedogodnościami cieszy jednak bardzo ambitna gra tych którzy wybiegli na boisko w ten upalny dzień, a w drugiej połowie przy stanie 0:4 jak na kapitana przystało sygnał do ataku dał Wandi strzelając dwie bramki minuta po minucie. W chłopców weszły nowe siły, adrenalina zrobiła swoje i to my kontrolowaliśmy całą drugą połowę. Jednak organizmów się nie oszuka i od ok. 65min powietrze zeszło, sił brakowało, czego konsekwencją była piąta bramka Olimpii. Niemniej jednak, miło było popatrzyć na grających do tej pory zmienników, a nawet debiutantów.

Zapowiedź

W bardzo mocno okrojonym składzie przystąpimy do kolejnego spotkania ligowego, przeciwko olsztynieckiej Olimpii. Jest to ogromna szansa dla zmienników, by udowodnić swoją przydatność dla zespołu. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że w ataku zobaczymy naszego......................bramkarza, czas pokaże ile osób jeszcze poinformuje, że nie będą na meczu